Komisja sprawiedliwości zapoznała się z informacją o działalności SN w 2017 r.

13.06.2018, 12:22; Aktualizacja: 13.06.2018, 12:33
Budka zapewnił I prezes, że głos Sądu Najwyższego był słyszany. "Świadectwo prawdy, które dawaliście i to, że nie daliście się złamać będzie zapamiętane. Najważniejsze jest żeby zachować twarz. Konstytucja i to co ślubowaliście było dla was najwyższym nakazem" - oświadczył poseł.

Budka zapewnił I prezes, że głos Sądu Najwyższego był słyszany. "Świadectwo prawdy, które dawaliście i to, że nie daliście się złamać będzie zapamiętane. Najważniejsze jest żeby zachować twarz. Konstytucja i to co ślubowaliście było dla was najwyższym nakazem" - oświadczył poseł.źródło: ShutterStock

Sejmowa komisja zapoznała się w środę z informacją o działalności Sądu Najwyższego w 2017 r., przedstawioną przez I prezes SN Małgorzatę Gersdorf. "Pomimo zmniejszonej obsady kadrowej i niestabilności systemu prawa udało się zachować bardzo dobrą sprawność postępowań" - wskazała Gersdorf.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • It(2018-06-13 16:43) Zgłoś naruszenie 00

    Nie ma najważniejszej informacji. Ile kasacji odrzucono na przedsądzie i czy tą liczbę wlicza się do statystyk spraw "zalatwionych"

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane