Polska w gronie najbardziej homofobicznych krajów w Europie

autor: Maciej Suchorabski14.05.2018, 15:20; Aktualizacja: 15.05.2018, 07:22
Ranking ILGA-Europe mierzy równouprawnienie w sześciu obszarach

Ranking ILGA-Europe mierzy równouprawnienie w sześciu obszarachźródło: ShutterStock

Polska zajęła przedostatnie miejsce wśród krajów Unii Europejskiej w tęczowym rankingu ILGA Europe – najważniejszym europejskim rankingu dotyczącym poziomu równouprawniania osób LGBTI.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (60)

  • Polak(2018-05-14 21:55) Zgłoś naruszenie 14387

    Wreszcie dobra wiadomość. Widać że Polacy nie zgłupieli całkowicie

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Mariusz(2018-05-14 23:13) Zgłoś naruszenie 9778

    Super :-) Dlatego cieszę się, że mieszkam w Polsce - normalnym kraju. I naszym kraju... Polaków!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Zdziwiony (2018-05-14 21:55) Zgłoś naruszenie 9043

    Przykre że ludzie w Polsce nie mają swojego życia i muszą zaglądać innym do łóżek. Jak można komuś układać życie według swoich idei?! Jeżeli ktoś jest szczęśliwy i nie robi nikomu krzywdy, czemu mamy ograniczać jego wolność i szczęście?

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • A.m(2018-05-14 18:07) Zgłoś naruszenie 8673

    Polska rzeczywiście zapozniona bo nie toleruje zboczkow. Powinna przynajmniej zintensyfikowac lecznictwa dewiantow

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Mario(2018-05-14 23:18) Zgłoś naruszenie 7960

    Wspaniała wiadomość! Kto sądzi inaczej, proponuję się przenieść do Holandii, lub gdzieś....

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Rica(2018-05-14 21:53) Zgłoś naruszenie 6636

    Walą cały czas w Polskę. Ale właściciel niemiecki gazety, więc o czym tu dyskutować.Czym to się różni od II RP? Wówczas też Polacy byli najgorsi na świecie i zmusili Niemców do napaści zbrojnej i bombardowania wszystkiego co się ruszało, począwszy od śpiącego jeszcze nad ranek miasteczka Wieluń

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • równe traktowanie to podstawa(2018-05-15 05:14) Zgłoś naruszenie 4829

    Nie jesteśmy homofobiczni. Po prostu nie dyskryminujemy żadnej dewiacji seksualnej. Jeśli w jakiś specjalny sposób traktowalibyśmy homoseksualistów, to zaraz mogliby się słusznie odezwać ekshibicjoniści, froteryści, zoofile etc.... że oni też chcą takich samych praw.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • makjorg(2018-05-15 07:17) Zgłoś naruszenie 4839

    To oznacza że jesteśmy zdrową nacją, bez żadnych dewiacji.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • R17(2018-05-14 18:02) Zgłoś naruszenie 4611

    Artykuł w sekcji "prawo" ciekawe.... ranking mega ksenofobiczny

    Odpowiedz
  • Wujo(2018-05-15 06:36) Zgłoś naruszenie 4332

    No i to jest chwalebne, a nie małżeństwa czy adopcje przez dewiantów.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Smuteczek(2018-05-15 06:07) Zgłoś naruszenie 3723

    Tylko drugie? Musimy miec pierwsze miejsce...

    Odpowiedz
  • Anon(2018-05-15 07:34) Zgłoś naruszenie 3523

    Mój kraj taki piękny :)

    Odpowiedz
  • Sepp(2018-05-14 19:19) Zgłoś naruszenie 3119

    Czytam ten artykul i nie za bardzo wiem o co autorowi chodzi, bo nie podaje zadnych konkretow, ale jedno spojzenie na zalaczone zdjecie autora wyjasnia mi cala zgadke. Jak mowia Rosjanie : Larczik prosto adkywajetsja"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Euro(2018-05-14 21:38) Zgłoś naruszenie 3051

    Słabe to, ze bliżej nam do Rosji niż do Malty, Belgii, Finlandii i Norwegii. Ciekawe z czego to wynika ...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Homofob(2018-05-14 22:06) Zgłoś naruszenie 2823

    Obwody do dumy

    Odpowiedz
  • Aga (2018-05-15 00:19) Zgłoś naruszenie 2549

    Polska ma gorsze problemy, niż homofobia, a największy z nich to PiS.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • osz(2018-05-15 08:28) Zgłoś naruszenie 1915

    Jak kogoś można traktować normalnie, jeżeli on na każdym kroku chwali się tym i demonstruje że jest inny. Poza tym, ktoś kto robił te badania chyba nie wie że jest różnica pomiędzy wykroczeniem a przestępstwem. Jakby w Polsce ataki werbalne były przestępstwem, to na wolności byli by tylko ci co nie interesuje ich polityka, sport i w ogóle mieszkają w Bieszczadach.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Lolek(2018-05-17 13:35) Zgłoś naruszenie 147

    Polska kraj ciemnoty, glupoty, chamstwa i prostactwa, w tym jest na pierwszym miejscu w skali swiatowej.

    Odpowiedz
  • Ola(2018-05-15 09:57) Zgłoś naruszenie 1023

    Super! Dzięki temu nie mamy zamachów na ulicy, nikt nikogo nie taranuje na chodniku.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • websterrr(2018-05-15 09:33) Zgłoś naruszenie 96

    "Najmniej, bo zero punktów uzyskaliśmy w kategorii przestępstwa z nienawiści rozumiane jako akty agresji w stosunku do osób LGBTI, których źródłem jest homo-, bi- i transfobia." To ile tych przestępstw w Polsce było jeśli można wiedzieć?

    Odpowiedz