TK zapowiada złożenie zażalenia na postanowienie Łączewskiego

autor: Maciej Suchorabski03.07.2017, 07:00; Aktualizacja: 04.07.2017, 09:55
TK wnioskuje o sporządzenie uzasadnienia o zawieszeniu postępowania z urzędu

TK wnioskuje o sporządzenie uzasadnienia o zawieszeniu postępowania z urzęduźródło: ShutterStock

Jak wynika z przekazanych nam informacji, 27 czerwca do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia wpłynął wniosek o sporządzenie pisemnego uzasadnienia postanowienia zawieszającego postępowanie w sprawie Marka Jarockiego przeciwko Prezesowi Trybunału Konstytucyjnego. TK ubiega się o przekazanie pisma, by na jego podstawie móc sporządzić zażalenie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • Facet ma cioś z głową ???(2017-07-04 08:04) Zgłoś naruszenie 83

    Łączewski jest skończony. Został przeniesiony do wydziału cywilnego, bo w karnym po jego wyczynach nie miał już miejsca. Wie ,że to koniec jego kariery (śledztwa w toku). Facet już dawno powinien być zawieszony za zawisłość polityczną i nienawiść. Psychiatra nie wykluczony.

    Odpowiedz
  • hłehłehłe(2017-07-04 05:13) Zgłoś naruszenie 164

    Zdaje się, że to ten Łączewski, który chciał obalać władzę. :))) Co będzie następne? Obali prezydenta? Zakwestionuje wybory do sejmu? Wprowadzi z redaktorem Lisem stan wojenny?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wszystko w tym temacie(2017-07-04 00:48) Zgłoś naruszenie 183

    Trybunał Konstytucyjny. W oświadczeniu dla PAP stwierdzono, że sprawy dotyczące wyboru prezesa Trybunału Konstytucyjnego leżą poza jurysdykcją sądu cywilnego oraz całego sądownictwa powszechnego.

    Odpowiedz
  • Skompromitowany sędzia, to sobie może (2017-07-03 17:06) Zgłoś naruszenie 3711

    Czym więcej idiotów tym lepiej dla PIS. Żaden Łączewski nie jest w stanie oceniać czy Prezes TK jest wybrany parwidłowo, czy nie bo to jest tylko opinia Łączewskiego obywatela. Potwierdził to także rzeczni tegoż Sądu, a tym samym przyznał ,iż Łączewski to sobie może .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Luk(2017-07-03 08:25) Zgłoś naruszenie 2537

    Jeśli zażalenie podpisze pełnomocnik TK, to mamy powtórkę z rozrywki, bo sąd drugiej instancji też powinien ocenić, czy pełnomocnictwo zostało udzielone przez osobę, która faktycznie jest prezesem TK i czy pełnomocnik może reprezentować TK w postępowaniu zażaleniowym.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • rysiu(2017-07-03 07:56) Zgłoś naruszenie 2035

    od kiedy TK zachowuje się jak sąd powszechny? Chyba jest od czegoś innego?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gdzie my żyjemy?(2017-07-03 07:44) Zgłoś naruszenie 4227

    Czy to ten Łączewski: http://www.tvp.info/23988931/sedzia-ktory-skazal-kaminskiego-oferowal-lisowi-pomoc-w-zwalczaniu-pisu-laczewski-zaprzecza-i-zawiadamia-prokurature

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz