statystyki

Piotr VaGla Waglowski rozpoczyna pracę w Ministerstwie Rozwoju

20.06.2016, 19:25; Aktualizacja: 20.06.2016, 19:56

"To Heraklit, zdaje się, powiedział, że w zmianach odnajdujemy cel. Czuwaj." - napisał na swoim blogu Piotr VaGla Waglowski informując, że rozpoczyna pracę w Ministerstwie Rozwoju.

Reklama


Reklama


"Z okazji podjęcia przez mnie pracy w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju poprosiłem o zawieszenie mnie w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji. Przeprosiłem również Pełnomocnika Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania za to, że w związku z podjętymi zobowiązaniami zawodowymi nie będę mógł uczestniczyć w dalszych pracach Zespołu eksperckiego dot. podstaw prawnych społeczeństwa obywatelskiego" - czytamy na blogu.

Vagla ogranicza również swoją działalność komentatorską.

Piotr Vagla Waglowski to prawnik i publicysta. Prowadzi serwis VaGla.pl Prawo i Internet, na którym porusza prawne aspekty społeczeństwa „informacyjnego”. Zabiega o poszerzenie dostępu obywateli do informacji publicznej ze szczególnym akcentem na dostęp do orzecznictwa sądowego, informacji na temat procesu legislacyjnego oraz finansów publicznych. Zajmuje się także edukacją medialną. 

Reklama


Źródło:Media

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama