KRS donosi na Polskę Komisji Weneckiej? "Twierdzenia prof. Pawłowicz nie odpowiadają prawdzie"

autor: Malgorzata Kryszkiewicz18.02.2016, 11:21; Aktualizacja: 01.03.2016, 16:21
Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowiczźródło: Newspix
autor zdjęcia: DAREK NOWAK FOTONEWS

„Krajowa Rada Sądownictwa donosi na Polskę Komisji Weneckiej” – tak zatytułowany tekst autorstwa prof. Krystyny Pawłowicz, opublikowany na portalu Radia Maryja sprawił, że w środowisku sędziowskim zawrzało. Szybko zareagował na niego Waldemar Żurek, rzecznik prasowy KRS. Jego zdaniem zarzucanie radzie, że „narzuca się” Komisji Weneckiej i podejmuje „antypolskie” działania jest niesprawiedliwe, krzywdzące i trudne do komentowania.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • anka(2016-02-18 13:07) Zgłoś naruszenie 336

    Jaka profesor? Przecież to doktor.

    Odpowiedz
  • nn(2016-02-18 18:24) Zgłoś naruszenie 314

    No właśnie... Chciałabym, aby ktoś wreszcie wyjaśnił, tak jak to uczyniono odnośnie "prawnika" B. Kempy, kto i kiedy nadał Pani Krysi tytuł profesora, jeśli w ogóle kiedykolwiek go otrzymała.

    Odpowiedz
  • Weronika(2016-02-18 18:39) Zgłoś naruszenie 318

    Ta niby profesor nadaje się do posienia świń, ponieważ z jej gęby wypływa tylko łajno pisowskie, to babsztyl która nigdy nie nie uznała chwili miłości i jej psychika została spaczona

    Odpowiedz
  • Na wiecej szkoda czasu i atłasu ... (2016-02-18 19:09) Zgłoś naruszenie 256

    Najtrudniej jest dyskutować z "naukowcem z magla " ... z nieuleczalną PRZEPUKLINĄ MÓZDŻKA. Wyznaje zasadę ... "ALLELUJA ... i do przodu"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • enzo(2016-02-19 09:57) Zgłoś naruszenie 110

    Wszystko jest aż nazbyt oczywiste, więc nawet nie było potrzeby odpowiadać na oszczerstwa przekupy z bazaru. Jak można się zeszmacić, by pisywać takie dyrdymały. Ale czego się nie robi dla prezesa ...

    Odpowiedz
  • ter(2016-02-19 05:16) Zgłoś naruszenie 114

    Pawłowicz to stara rozlazła obleśna ropucha

    Odpowiedz
  • fii(2016-02-19 07:38) Zgłoś naruszenie 92

    snierduch nie jest zadnym prof...... jest zwyklym burakiem i chamstwo jej bije po oczach

    Odpowiedz
  • Ted(2016-02-20 09:49) Zgłoś naruszenie 61

    Pawłowicz miele ozorem jak przekupka , a nawet gorzej.PRZEPRASZAM PRZEKUPKI !!!

    Odpowiedz
  • Obywatel(2016-02-18 23:17) Zgłoś naruszenie 511

    Esbecka denuncjacja

    Odpowiedz
  • Mirek(2016-02-21 10:20) Zgłoś naruszenie 50

    Toi już nie jest obciach.itp....to jest chore.To,że "ciemny lud wszystko kupi" nie usprawiedliwia.

    Odpowiedz
  • lol(2016-03-03 13:44) Zgłoś naruszenie 30

    Denuncjacja w katolskich genach od zawsze !!!

    Odpowiedz
  • jorry123(2016-02-20 10:56) Zgłoś naruszenie 36

    To jest przykład Targowicy, KRS powinno sie więc niezwłocznie rozwiązać za próbę zdrady Państwa Polskiego.

    Odpowiedz
  • R(2016-02-19 08:33) Zgłoś naruszenie 17

    Parlament, władza w znacznej czesci , więlu z tych uczelni, sady, prokuratorzy i niestety czesc ludzi z innego tzw wymiaru sparwiedliwości "upadli na głowy, dreczą innych, zabierają prawa, „p” głupoty z których nic nie wynika konkretnego poza dalsza udręką i braniem dla siebie, mundorowaych i całe rzesze uprzywilejowanych "prostaków zajmujących rózne miejsca pracy z dobrymi emeryturami w porównaniu do ich kwalifikacji zatrudnianmycv przez totalitarne instytucje, tak to na „nizinach” społecznych odbierają !

    Odpowiedz