statystyki

Bobrowicz: Magiczna moc przeobrażania uchwał w nową rzeczywistość

autor: Maciej Bobrowicz26.06.2015, 09:07; Aktualizacja: 26.06.2015, 09:17
Maciej Bobrowicz

Maciej Bobrowiczźródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: Materialy prasowe

Jest taki kongres, który nie cieszy się nadzwyczajnym powodzeniem w mediach ogólnopolskich. Jest taki kongres, który jednoczy wszystkie środowiska prawnicze. Jest taki kongres, gdzie znikają wszystkie podziały, ważny staje się cel, a nie udowadnianie swoich racji.

Raz na dwa lata w stolicy Wielkopolski, Poznaniu, odbywa się Wielkopolski Kongres Prawników. Nie interesuje on dziennikarzy z mediów centralnych, a te lokalne, jeśli piszą o nim, to przekaz i tak ginie w powodzi wiadomości politycznych i sensacji kryminalnych.

Cóż w nim niecodziennego i ekscytującego, codziennie odbywa się przecież wiele podobnych wydarzeń? Trwają dzień, czasami kilka dni i świat o nich zapomina.

To jednak jest wyjątkowe! Nie tylko cenią je lokalni politycy, ale pojawiają się na nim ministrowie i premierzy. W odróżnieniu od innych kongresów ten wielkopolski ma magiczną moc przeobrażania uchwał w nową rzeczywistość.


Pozostało jeszcze 78% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane