statystyki

Surogatki w szarej strefie. Macierzyństwem zastępczym rządzi samowolka. Na co czeka państwo?

04.01.2014, 06:30; Aktualizacja: 04.01.2014, 10:26
Polski porządek prawny w żaden sposób nie reguluje problematyki macierzyństwa zastępczego.

Polski porządek prawny w żaden sposób nie reguluje problematyki macierzyństwa zastępczego.źródło: ShutterStock

Polski porządek prawny w żaden sposób nie reguluje problematyki macierzyństwa zastępczego. Wiele krajów debatę o tym złożonym problemie dawno ma już za sobą


Pozostało jeszcze 91% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • StAAbrA(2014-01-04 09:39) Zgłoś naruszenie 00

    Nadać surogatkom NIP-y i zarejestrować w sądach rejestrowych . I ozusować .

    Odpowiedz
  • do 1(2014-01-04 11:12) Zgłoś naruszenie 00

    no i podatki sciągnąc, bo od tego jest III RP Tuska

    Odpowiedz
  • szatniarz w gmach Sejmu(2014-01-04 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    Państwo , czyli rząd , czeka na wytyczne Episkopatu .

    Odpowiedz
  • latka lecą(2014-01-04 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    Wybory Polki nie maja.Zdobycie zawodu,a co za tym pracy zajmuje im wiekszosc czasu rozrodczego,wiec staja sie bezplodne.Musza jeszcze zaplacic haracz patologii nauczycielskiej czy akademickiej w postaci czesnego za bilet do pracy ii mamy to co mamy.

    Prawniczki sie tym zajma,bo z powyzszych powodow beda glowna grupa korzystajaca z takich uslug.

    Odpowiedz
  • obywatel(2014-01-05 12:44) Zgłoś naruszenie 00

    minister sprawiedliwości śpi...nic nie robi,nie zmienia prawa żadnego..ani karnego ano rodzinnego...pytam zatem za co bierze kase...PANIE MINISTRZE...pytam za co bierze pan kasę !!!

    Odpowiedz
  • Surogatki?(2014-01-04 14:46) Zgłoś naruszenie 00

    Zwykłe suki, co to swoje dzieci za kasę sprzedają.

    Odpowiedz
  • 212(2014-01-05 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    Akurat w Polsce w myśl prawa matką dziecka jest ta kobieta, która dziecko urodziła.

    Odpowiedz