Punkty karne 2018: Co zmieni się w przepisach dotyczących kierowców?

autor: Maciej Suchorabski04.01.2018, 07:00; Aktualizacja: 04.01.2018, 07:15
Od 4 czerwca 2018 roku nie będzie możliwości redukowania punktów za pomocą kursów

Od 4 czerwca 2018 roku nie będzie możliwości redukowania punktów za pomocą kursówźródło: ShutterStock

Jeszcze w 2018 roku zniknie możliwość redukowania punktów karnych. Osoba, która przekroczy dopuszczalny limit 24 punktów nie straci jednak prawa jazdy, a zostanie skierowana na kurs reedukacyjny. Sprawdź, jakie jeszcze zmiany zaczną obowiązywać od 4 czerwca 2018.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • biran(2018-01-04 17:49) Zgłoś naruszenie 103

    co tu dużo mówić, zmiany zmiany jak co roku. My Polacy chyba się już przyzwyczailiśmy...a co do własnej obrony to Yanosik. Innej opcji nie ma

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • maxx(2018-01-04 22:56) Zgłoś naruszenie 42

    No to będzie kontroli na drogach ho ho.

    Odpowiedz
  • jeszcze Polak(2018-01-05 16:19) Zgłoś naruszenie 46

    Trza z obywatela zedrzeć na 500+ i inne pomysły. Jak zwykle kolejny okupacyjny rząd.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • zawsze Polak(2018-01-06 17:16) Zgłoś naruszenie 30

    jeszcze Polak ta nowelizacja zostala uchwalona w 2014 roku. Kto wtedy rzadzil? Inna sprawa, obecna koalicja moglaby to zmienic. Ale po co? Wystarczy nie lamac przepisow!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • mm(2018-01-13 20:21) Zgłoś naruszenie 00

    czy po tym karnym kursie za 300-500 zł znikna wszystkie punkty czy tylko 6...Jka rozumiem tylko 6 I mam pol roku zeby nie zaliczyc znowu tych 6 punktow??

    Odpowiedz
  • aaaśka(2018-01-13 21:09) Zgłoś naruszenie 10

    Przesad,,,liczyłam n TEN RZĄD,,,,UFAŁAM,,,A ONI, NAKŁADAJA NA OBYWATELI KARTY,,,,,MANDATY,,,,-WIEDZĄC , ZE TTRZEBA JEŻDZIĆ,,,,NIE SPOSÓB UNIKNĄĆ ŁAMANIA PRZEPISÓW,,,,POLICJA ZAWSZE ZNAJDZIE KORONNY ARGUMENT,,,,,,-ZAWSZE -TUTAJ CHODZI NIE O BEZPIECZEŃSTWO,,,ALE O KASĘ ,,,JAK ZAWSZE I WSZĘDZIE. TRZEBA SKĄDŚ WZIĄĆ NA TO 500 PLUS

    Odpowiedz
  • Matka (2018-01-13 21:12) Zgłoś naruszenie 30

    Ten rząd zaczyna mnie wkurzać,,,chociaz na niego głosowałam,,,,- miało byc inaczej niż za PO,,,a tutaj to samo,,,,,rozwiązują tajemnice,,,,przekręty,,,etc,,,a obywatele, podatnicy,,,dostaja w tyłek,,,,podnosza ZUS, -prawo drogowe,,,jak w Uniii, -nie dbaja o małe przedsiebiorstwa ,,,ale o duze , ogromne lobby. !!!!!!!!!!!!! Nie będe na PIS glosowac w następnych wyborach

    Odpowiedz
  • Jjj(dzisiaj 18:19) Zgłoś naruszenie 10

    Ale będą się po roku kasowac, tak?

    Odpowiedz