Punkty karne sprawdzisz od dziś w sieci

autor: Piotr Szymaniak24.04.2017, 07:48; Aktualizacja: 24.04.2017, 08:07
samochód, kierowca

Punkty karne od 24 kwietnia sprawdzisz w sieciźródło: ShutterStock

Koniec z bieganiem na komisariat, by sprawdzić liczbę punktów karnych. Ministerstwo Cyfryzacji uruchamia dziś wyczekiwaną od lat e-usługę, dzięki której będzie można zapoznać się z historią popełnionych wykroczeń drogowych. Punkty będzie można sprawdzić na stronie Obywatel.gov.pl.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (85)

  • Daniel(2017-06-29 19:34) Zgłoś naruszenie 00

    Przeraża mnie to słowo.. Dostojnie to sie z reguły wygląda w trumnie.

    Odpowiedz
  • Sara(2017-06-29 19:27) Zgłoś naruszenie 00

    nie chciałbym być obok, jak szwy puszczą !

    Odpowiedz
  • Valerie(2017-06-29 19:15) Zgłoś naruszenie 00

    Wszystko zrobione u chirurga nic w niej 92 latki.

    Odpowiedz
  • Jeff(2017-06-29 19:15) Zgłoś naruszenie 00

    Wiem czy jest czego zazdrościć...

    Odpowiedz
  • Christie(2017-06-29 19:04) Zgłoś naruszenie 00

    przecież to nie Jackie Stallone tylko Ivone Weldon

    Odpowiedz
  • John(2017-06-29 19:03) Zgłoś naruszenie 00

    Nawet gdybym była taka paskudna jak ona:))))

    Odpowiedz
  • Fernando(2017-06-29 18:58) Zgłoś naruszenie 00

    Ohyda !!! Żenada !!! Okropność !!! ta kobieta nie potrafi z godnością przyjąć upływu czasu !! Mało estetyczny widok.

    Odpowiedz
  • Linda(2017-06-29 18:58) Zgłoś naruszenie 00

    No tak, kobieta, poza ustami wygląda nieźle, tylko to nie jest Pani Stallone . Tu jest artykuł o pomyłce :

    Odpowiedz
  • Michelle(2017-06-29 18:51) Zgłoś naruszenie 00

    super babka! jeśli się starzeć to tylko tak!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Jose(2017-06-29 18:44) Zgłoś naruszenie 00

    ładne usta

    Odpowiedz
  • Michael(2017-06-29 18:38) Zgłoś naruszenie 00

    jak na swoje lata trzyma sie świetnie. Operacje plastyczne to jedno ale pogody ducha, odwagi i pewności siebie nie da sie kupić. Popełniła ten błąd że operowała sie zbyt gorliwie ale zobaczymy jak w jej wieku bedą wyglądać te co teraz pchają w siebie wypełniacze itd

    Odpowiedz
  • Sharon(2017-06-29 18:38) Zgłoś naruszenie 00

    Zazdroszczę - kasy oczywiście, bo mnie nigdy nie będzie stać żeby tak sie zrobić. Popieram i podziwiam, za wole życia, podejście do siebie. Jestem pod wrażeniem - brawo !!

    Odpowiedz
  • Paul(2017-06-29 18:36) Zgłoś naruszenie 00

    Wygląda zupełnie tak samo jak Czarna Mamba z tych tańców tylko moze ma wieksze wary,ale Mamba tez po operacjach plastycznych wyglda lepiej niz przed programem czyli lepiej niz 10 lat temu

    Odpowiedz
  • Michael(2017-06-29 18:36) Zgłoś naruszenie 00

    Wyglądała rzeczywiście świetnie. Całe 10 minut. Niestety sprawność intelektualna w tym wieku to niezwykła rzadkość. Co do wyglądu pani Stallone - przez litość przemilczę. Mam 46 lat, na razie ani jednej zmarszczki- moja rodzina ma takie geny. Ale wiem,że kiedyś przyjdzie taki rok i wszystko mi się pomarszczy i obwiśnie. Mimo wszystko wolałabym się wtedy zestarzeć jak Brigitte Bardot niż jak pani Stallone czy Loren. Świecidełka, wypełniacze zwłaszcza w nadmiarze robią z człowieka klowna. Zamiast dodawać urody-ośmieszają i sprawiają że człowiek wydaje się groteskowy , gdzie jedna część twarzy czy ciała nie pasuje do drugiej i do reszty.

    Odpowiedz
  • Donna(2017-06-29 18:35) Zgłoś naruszenie 00

    po co to oglądałem ? i znów senne koszmary , boje się .

    Odpowiedz
  • Brian(2017-06-29 18:31) Zgłoś naruszenie 00

    znasz powód?

    Odpowiedz
  • Cassie(2017-06-29 18:28) Zgłoś naruszenie 00

    Pozdrawiam wszystkich naturalnych.

    Odpowiedz
  • Eric(2017-06-29 18:22) Zgłoś naruszenie 00

    No to chyba Rocky musiał jej z piąchy przyłożyć aby jej te usta tak spuchły.

    Odpowiedz
  • Nathan(2017-06-29 18:20) Zgłoś naruszenie 00

    Ale ja się pytam, gdzie te gwiazdy?

    Odpowiedz
  • Amy(2017-06-29 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    Ale sexy! Co za ciało!

    Odpowiedz