Jak wybierać posłów przez pełnomocnika lub listownie

autor: Łukasz Sobiech12.09.2011, 03:00; Aktualizacja: 25.09.2011, 10:11

W zbliżających się wyborach do Sejmu i Senatu będzie można zagłosować nie tylko w obwodowych komisjach wyborczych. Wyborcy niepełnosprawni są uprawnieni do oddania głosu przez pełnomocnika lub korespondencyjnie. Z pomocy pełnomocnika może skorzystać także osoba, która w dniu głosowania skończy 75 lat.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • MM(2011-09-12 08:13) Zgłoś naruszenie 00

    Świadomie nie głosuję. Jest to mój obywatelski obowiązek dać czerwoną kartkę wszystkim dygnitarzom będącym u władzy.

    Odpowiedz
  • Uwarzam Rze(2011-09-12 15:54) Zgłoś naruszenie 00

    Świadomie nie głosuję. Jest to mój obywatelski obowiązek dać głosującym obywatelom większą moc ich głosów. Co mnie obchodzi to, że ludzie na świecie giną w walce o to, żeby móc wybierać ludzi do rządzenia, usuwać ze stanowisk osoby skorumpowane, szkodzące wspólnocie. Co mnie obchodzi, że całe pokolenia Polaków marzyły o własnym Państwie, o możliwości wpływania na sytuację w Ojczyźnie, o Niepodległości. Daję czerwoną kartkę tym którzy dają mi co dzień po pysku. Siedzę w domu w dniu wyborów i daję się kopać dalej - tak jak ponad 50% moich rodaków. Róbta co chceta!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane