« Powrót do artykułu

ETPC: Imigranta do kraju pochłoniętego wojną odesłać nie można. Wszyscy, którzy dostali się do Europy zostaną?

Jakiekolwiek wątpliwości są nieuzasadnione: imigranta do kraju pochłoniętego wojną odesłać nie można. Orzekł tak Europejski Trybunał Praw Człowieka.

imigranci obóz

żródło: ShutterStock

Mężczyźni ubiegali się w rosyjskim urzędzie o przyznanie im statusu uchodźców. Zamiast tego spotkało ich oskarżenie o nielegalne przebywanie w kraju i podjęcie pracy bez zezwolenia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (8)

 • logiczny(2015-11-03 07:54) Zgłoś naruszenie 00

  czyli z wszystkich krajów gdzie jest wojna musimy wszystkich przyjąć i z naszych podatków ich utrzymywać. Ktoś policzył czy to jest wykonalne? Czy jesteśmy w stanie przyjąć i utrzymać kilkadziesiąt (o ile nie kilkaset) milionów ludzi?. Dać im (bo przecież nie sprzedać) mieszkania, dostęp do służy zdrowia, do lekarstw, ubrania jedzenie itp...

  to raczej utopia. więc pytanie jest takie: kiedy to sobie uświadomimy? Teraz, czy jak już naprzyjmujemy miliony?

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2015-11-03 08:54) Zgłoś naruszenie 00

  "Imigranta" (czyt. : islamskiego dywersanta) , można odesłać , a kraj docelowy , to jego sprawa .
  Pomijam , że wojna , to nie "jest" , tylko ktoś ją wywołał i prowadzi .
  I zarabia .
  ETPC tego nie kuma - czy może też wziął w łapę ?

  Odpowiedz
 • EWA(2015-11-03 09:27) Zgłoś naruszenie 00

  A jak trybunał widzi prawa prawa Europejczyków do godnego życia za wypracowane przez nich pieniądze, do ochrony bezpieczeństwa Europejczyków i czym uzasadnia posiadanie przez nielegalnych imigrantów jakichś "praw"???

  Z drugiej strony - czy trybunał zajmuje się każdorazowo pogwałceniem praw do życia ludzi w państwach, na które napadły armie tzw. zachodu? Czy trybunał piętnował i skazywał wojskowych z armii zachodu za każdą zbrodnię wojenną?

  Czy trybunał jest po to, żeby łamać prawo do bezpieczeństwa tylko Europejczyków?

  Odpowiedz
 • gosc(2015-11-03 09:52) Zgłoś naruszenie 00

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie-to-koniec-waszej-europy-2015-10

  Odpowiedz
 • Natalia Harnaś(2015-11-22 11:51) Zgłoś naruszenie 00

  dokładnie młode zdrowe buchaje , uciekaja przed wojną , jest u nich wojna domowa , niech sie opowiedza po której stronie chca walczyc , niech walczą . Polacy równiez przedostawali sie przez granice , ale oni wstepowali do wojska kraju sprzymierzonego i w jego szeregach walczyli o wolność swojego kraju , a ci co ? liczą na łatwe i przyjemne na socjalu zycie !!! Sporo z nich to V kolumna , uspieni terorysci , jeszcze dadzą tej Europie popalic !!!

  Odpowiedz
 • fanfara(2015-11-03 22:31) Zgłoś naruszenie 00

  W pełni popieram Ewę. Powiem więcej: ci, których ogląda się na zdjęciach, to młode byki, którym nie chce się pracować i liczą na darmowe utrzymanie w Europie. A takie młode byki, tam w swoim kraju powinny chwycić za broń i bić się o swoją wolność. Tak, jak robili to przez wieki Polacy. Ci rzekomi imigranci to po prostu najeźdźcy i tych trzeba powstrzymać z całą surowością prawa, lecz nie tego, które stosuje ETPC, bo to jest bełkot.

  Odpowiedz
 • seen(2015-11-04 23:26) Zgłoś naruszenie 00

  Ale my ich nie chcemy odsyłać do krajów ogarniętych wojną, ale do zabezpieczonych obozów dla uchodźców leżących w tamtych krajach... I to nie są imigranci a zasiedleńcy majacy za zadanie zasiedlić nowe tereny, wyprzeć dominującą kulturę i wprowadzić islam. Panowie z tego trybunału - zapraszamy do rpzyjmowania uchodźców. W waszych luskusowych willach pewnie się ze 2-3 tysiace osób zmieszczą.

  Odpowiedz
 • seen(2015-11-04 23:27) Zgłoś naruszenie 00

  Kochany trybunale, a co z NASZYMI prawami? Czy my Europejczycy nie jesteśmy ludźmi?! Mamy prawo odmówić ich przyjecia do NASZYCH krajów! A trybunał niech się lepiej wtedy w schronach chowa bo marny jego los!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!