Prawo jazdy: te aplikacje pomogą ci zdać egzamin

Prezentujemy sześć aplikacji na Androida, dzięki którym przyswoisz i usystematyzujesz widzę potrzebną do zaliczenia egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Nie zabranie również wirtualnej przejażdżki po ulicach miasta, którą zapewnia oprogramowanie Prawo Jazdy 3d.

Ltesty na prawo jazdy

żródło: Materiały Prasowe

Ltesty na prawo jazdy 2015

Czy znasz wszystkie odpowiedzi do testów na prawo jazdy? Rozwiązuj testy na kategorię B i bądź w tym coraz lepszy! Sprawdź po każdym teście czy robisz postępy. Ucz się prawa drogowego na praktycznych przykładach.

Dostęp do pełnej bazy pytań 1100 pytań kosztuje TYLKO 15 zł, tyle samo kosztuje dostęp do bazy pytań PWPW.

JAKO JEDYNI POSIADAMY: * pytania z egzaminów przeprowadzanych w WORDach (PWPW) * pytania w formie video * codziennie aktualizowaną bazę * komentarze ekspertów z wyjaśnieniami do pytań

Sprawdź teraz czy zdasz egzamin na prawo jazdy!

* Ponad 1200 pytań * Ćwicz na fachowych i aktualnych pytaniach na prawo jazdy kat. B * Zobacz jakie pytania pojawiały się w WORDach na egzaminach (PWPW) (opis producenta)

statystyki

Komentarze (2)

  • ewka(2017-03-07 13:31) Zgłoś naruszenie 20

    Nie korzystałam z jakiś dodatkowych aplikacji, wystarczyło do co dostałam w motostart, no i wiedza przekazana przez instruktora, chyba szybko się uczę bo zdałam za drugim razem i to w styczniu, przynajmniej luźniej było, teraz na egzaminach się dopiero zaczną kolejki, jak ktoś się wybiera powinien się pospieszyć

    Odpowiedz
  • justyna(2019-03-26 14:01) Zgłoś naruszenie 02

    Ja korzystałam tylko z tej strony: https://www.prawo-jazdy-360.pl/test którą poleciła mi znajoma i zdałam od razu za pierwszym razem!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!