Prawo jazdy: te aplikacje pomogą ci zdać egzamin

Prezentujemy sześć aplikacji na Androida, dzięki którym przyswoisz i usystematyzujesz widzę potrzebną do zaliczenia egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Nie zabranie również wirtualnej przejażdżki po ulicach miasta, którą zapewnia oprogramowanie Prawo Jazdy 3d.

Testy na Prawo Jazdy kat. B

żródło: Materiały Prasowe

Testy na Prawo Jazdy kat. B

Wykorzystaj tryb nauki do przećwiczenia wszystkich możliwych pytań wraz z odpowiedziami, a następnie sprawdź swoją wiedzę rozwiązując rzeczywiste testy.

Program oferuje: - zestaw 524 pytań na prawo jazdy kategorii B, - dwa tryby: nauka oraz egzamin, - możliwość podejrzenia poprawnych odpowiedzi w trybie nauki, - podsumowanie po każdym egzaminie, wraz z możliwością podejrzenia poprawnych odpowiedzi, - pomiar czasu w trybie egzaminu. (opis producenta)

statystyki

Komentarze (2)

  • ewka(2017-03-07 13:31) Zgłoś naruszenie 21

    Nie korzystałam z jakiś dodatkowych aplikacji, wystarczyło do co dostałam w motostart, no i wiedza przekazana przez instruktora, chyba szybko się uczę bo zdałam za drugim razem i to w styczniu, przynajmniej luźniej było, teraz na egzaminach się dopiero zaczną kolejki, jak ktoś się wybiera powinien się pospieszyć

    Odpowiedz
  • justyna(2019-03-26 14:01) Zgłoś naruszenie 42

    Ja korzystałam tylko z tej strony: https://www.prawo-jazdy-360.pl/test którą poleciła mi znajoma i zdałam od razu za pierwszym razem!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!