« Powrót do artykułu

Nie wiadomo, jak skarżyć się na urzędnika

Pozostawienie sprawy bez rozpoznania nie powinno być remedium na kłopot ze skomplikowanym wnioskiem. Jednak czasem nim jest.

Pracownicy

żródło: ShutterStock

Urzędnicy

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • M(2013-03-05 10:53) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz już wiadomo, urzędnik jako jednostka korporacyjna podlega międzynarodowemu prawu ustanowionego przez same korporacje. Sposób w jaki należy się z nim komunikować został szczegółowo opracowany i udostępniony na witrynie internetowej właściwej instytucji prawnej wydającej poniższy wyrok. Wielu z was słyszało … wielu być może jeszcze nie. Ogłoszenie publiczne w dniu 25 grudnia 2012 roku wykluczyło z istnienia system oparty na regułach Rządu-Korporacji. Wykluczenie zgodnie z prawem nastąpiło … przez jeden z jego wewnętrznych mechanizmów. Zwrot „Władze Które Są” zostaje zastąpiona obecnie zwrotem „Władze Które Istniały”. Wszystkie długi zostały anulowane a korporacje, włączając w to (ale nie ograniczając się tylko do nich) Rządów-Korporacji oraz Banków, zostały wykluczone z istnienia.

    Oczywiście, mogą one nadal pogrywać w nadziei, że będziemy bawili się razem z nimi w ich grę. Jednakże dzięki seriom UCC (Uniform Commercial Code, Uniwersalny Kodeks Handlowy) dopełnienia dokonane przez One People’s Public Trust (znane jako OPPT) sprawiają, że obecnie wy będziecie musieli dokonać wyboru. Nowe ramy zarządzania społecznościami weszły teraz w życie i jest to fakt, który został ratyfikowany w świetle zarysów „prawnych” swojego poprzedniego systemu kontrolowanego przez korporacje.

    Wypowiadając się z perspektywy systemu … JESTEŚMY WOLNI!!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!