« Powrót do artykułu

Wikariak: Nie będziemy wiedzieć, kto zarobi na COVID-19 [OPINIA]

Znajomy prawnik przypomniał mi ostatnio, że czas wielkich zagrożeń to również czas wielkich interesów i tworzenia się wielkich fortun. Niestety historia pokazuje, że taka jest smutna prawda.

Sławomir Wikariak

autor: Wojtek Gorskiżródło: DGP

Ktoś powie, że to nic wielkiego, bo przecież zawsze można wystąpić o dostęp do informacji publicznej. Niby tak, tyle że, aby taki wniosek złożyć, wpierw trzeba wiedzieć, że umowa w ogóle została zawarta.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

  • Rafał(2020-03-30 08:42) Zgłoś naruszenie 10

    Na każdej biedzie zawsze zarabiać będą bogaci cwaniacy.Niestety ale pomagają im w tym pośrednio lub bezpośrednio politycy i wymiar sprawiedliwości.Jedni tworzą takie przepisy by cwaniak jeden z drugim mógł kraść a drudzy to złodziejstwo w majestacie ,,tego prawa,, legalizują.A wszystko to dla obopólnych korzyści.Nawet w instytucjach wydawało by się nieskazitelnych , bo Kościoła Katolickiego mamy , jak sami wiemy istnieją niezłe ,,przewały,,.I to niejednokrotnie kosztem biedniejszych.Oczywiście że nie wszyscy w.w. są tacy .Niestety tych uczciwych jest tak mało że ich nie widać , jak koronawirusa któremu się nie dajmy.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Marks...(2020-03-31 22:54) Zgłoś naruszenie 00

    Przyroda zarobi, klimat, biologia !!! Myśl człowieku jak masz coś w głowie, myśl !!! Precz z produkcją śmieciowych towarów... Precz z transportem towarów w te i we te, myśl człowiecze , myśl...

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!