« Powrót do artykułu

Elektryczne hulajnogi czekają na przepisy. Obywatele zabrali głos w sprawie UTO

Są projekty ważniejsze, bardziej kontrowersyjne czy mocniej ingerujące w życie jednostek. Jednak żaden tak nie zmobilizował obywateli do wyrażenia opinii jak prawo dotyczące UTO.

Hulajnoga elektryczna

żródło: ShutterStock

Projekt przewiduje, że UTO można się poruszać po ścieżkach rowerowych

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Kamila(2019-10-08 10:53) Zgłoś naruszenie 81

    Szkoda że takich uwag jak kolegi RR nie brano pod uwagę gdy ludzie zaczęli jeździć samochodami. Ilu ofiar moglibyśmy uniknąć gdyby nie te szatańskie pojazdy. Ehh nikt nie poszedł piechotą po rozum do głowy :)

    Odpowiedz
  • rr(2019-10-08 09:09) Zgłoś naruszenie 113

    Rozpędzony rower czy hulajnoga na chodniku czy ścieżce nieoddzielonej od chodnika stanowią realne zagrożenie życia i zdrowia. Nie wspomnę już o uciążliwości. Tych pojazdów nie słychać, a potrafią jeździć rozpędzone. Do tego praktykowany często podział chodnika. 2/3 dla rowerów 1/3 dla pieszych. Piesi nie mieszczą się na wąskiej wytyczonej ścieżce i bardzo łatwo wymijając innych pieszych wejść pod rower lub hulanoge. Nie wiem czy musi wreszcie zdarzyć się nieszczęście, żeby ktoś poszedł po rozum do głowy?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!