« Powrót do artykułu

Słowik: Mamy dla was kamienie

Smutna to chwila, gdy premier Mateusz Morawiecki nazywa człowieka bez wyroku, ba – nawet bez aktu oskarżenia, mordercą, wieloletni wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki – zdeprawowanym mordercą, wiceminister spraw wewnętrznych odpowiedzialny za policję Jarosław Zieliński – zabójcą, a senator Rafał Ślusarz sugeruje, że zatrzymany jest pedofilem. I oni zyskują poklask, podczas gdy rzecznik praw obywatelskich prof. Adam Bodnar, broniący podstawowych praw człowieka, jest opluwany i atakowany.

Patryk Słowik, fot. Wojciech Górski

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Patryk Słowik, fot. Wojciech Górski

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • Kpiarz (2019-06-24 09:23) Zgłoś naruszenie 199

  Ta nacja już tak ma. Zmiana była z góry nazwana " dobrą", zanim się zaczęła, człowiek podejrzany i zatrzymany z góry jest okrzyknięty mordercą, a rządzący łamią prawo jak tylko chcą mieniąc się jego obrońcami...... 😁

  Odpowiedz
 • marian(2019-06-24 11:41) Zgłoś naruszenie 155

  Zatrzymany to zatrzymany albo podejrzany. A co gdy się okaże że to nie on ? Znowu miliony odszkodowania z naszych podatków, które by mu się wtedy należało ? Musi być w samej bieliźnie, musi być filmowany itd ? To jakiś reality show ? Może chcieli pokazać jak to są dynamiczni i praworządni i że odnieśli sukces. Jutro to możesz być Ty. W sąsiedztwie coś się stanie ktoś wskaże na ciebie i w nocy wjadą ci do domu, wyprowadzą w samej bieliźnie i poddadzą wielogodzinnemu przesłuchaniu. Samo przyznanie się to za mało trzeba winę udowodnić.

  Odpowiedz
 • preemier ma rację(2019-06-24 09:49) Zgłoś naruszenie 1223

  Mordercę ujęto a ponadto się przyznał, więc nim jest i premier słusznie tak go nazwał. Co do butów i spodni to trzeba było je zabezpieczyć jako dowód rzeczowy, bo nago to pewnie nie zabijał. Tyle tylko, że tłumaczenia policji są żenujące.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!