Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O czym musisz pamiętać wypoczywając na łonie przyrody

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Przyroda nie zawsze jest dobrem wspólnym. Jeżeli okaże się, że teren na którym się znaleźliśmy jest czyjąś własnością - chodzi tu np. o las, pole, ogród, pastwisko,łąkę lub groblę - może poprosić nas o odejście. Jeżeli wbrew temu żądaniu tego nei zrobimy grozi nam kara grzywny do 500 zł lub kara nagany. Dodatkowe grzywny mogą zostać nałożone za dokonywanie szkód na tym terenie, oraz za wjechanie na cudzy teren pojazdem silnikowym.
Przyroda nie zawsze jest dobrem wspólnym. Jeżeli okaże się, że teren na którym się znaleźliśmy jest czyjąś własnością - chodzi tu np. o las, pole, ogród, pastwisko,łąkę lub groblę - może poprosić nas o odejście. Jeżeli wbrew temu żądaniu tego nei zrobimy grozi nam kara grzywny do 500 zł lub kara nagany. Dodatkowe grzywny mogą zostać nałożone za dokonywanie szkód na tym terenie, oraz za wjechanie na cudzy teren pojazdem silnikowym. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej