Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prawo jazdy: te aplikacje pomogą ci zdać egzamin

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Testy na Prawo Jazdy kat. B Wykorzystaj tryb nauki do przećwiczenia wszystkich możliwych pytań wraz z odpowiedziami, a następnie sprawdź swoją wiedzę rozwiązując rzeczywiste testy. Program oferuje: - zestaw 524 pytań na prawo jazdy kategorii B, - dwa tryby: nauka oraz egzamin, - możliwość podejrzenia poprawnych odpowiedzi w trybie nauki, - podsumowanie po każdym egzaminie, wraz z możliwością podejrzenia poprawnych odpowiedzi, - pomiar czasu w trybie egzaminu. (opis producenta)
Testy na Prawo Jazdy kat. B Wykorzystaj tryb nauki do przećwiczenia wszystkich możliwych pytań wraz z odpowiedziami, a następnie sprawdź swoją wiedzę rozwiązując rzeczywiste testy. Program oferuje: - zestaw 524 pytań na prawo jazdy kategorii B, - dwa tryby: nauka oraz egzamin, - możliwość podejrzenia poprawnych odpowiedzi w trybie nauki, - podsumowanie po każdym egzaminie, wraz z możliwością podejrzenia poprawnych odpowiedzi, - pomiar czasu w trybie egzaminu. (opis producenta) / Media

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • justyna
  2019-03-26 14:01:15
  Ja korzystałam tylko z tej strony: https://www.prawo-jazdy-360.pl/test którą poleciła mi znajoma i zdałam od razu za pierwszym razem!
  2
 • ewka
  2017-03-07 13:31:23
  Nie korzystałam z jakiś dodatkowych aplikacji, wystarczyło do co dostałam w motostart, no i wiedza przekazana przez instruktora, chyba szybko się uczę bo zdałam za drugim razem i to w styczniu, przynajmniej luźniej było, teraz na egzaminach się dopiero zaczną kolejki, jak ktoś się wybiera powinien się pospieszyć
  1
Reklama
Reklama

Zobacz więcej