Konopie indyjskie: Zakaz uprawy, zbierania i przetwarzania

autor: Renata Majek05.12.2016, 18:00; Aktualizacja: 06.12.2016, 07:21
Marihuana

W Polsce zarówno produkcja, pośrednictwo w sprzedaży, jak i import oraz samo posiadanie marihuany jest nielegalne i stanowi przestępstwoźródło: ShutterStock

Jeśli zauważymy na naszej działce plantację konopi indyjskich, powinniśmy jak najszybciej zawiadomić policję lub prokuraturę. Biorąc pod uwagę możliwość pojawienia się na działce właścicieli uprawy, najlepiej, by zgłoszenie było telefoniczne.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • 102(2016-12-05 18:53) Zgłoś naruszenie 40

    Zabawa na 102

    Odpowiedz
  • Ot tyle (2016-12-05 19:10) Zgłoś naruszenie 100

    A szkoda bo moze wielu politykow zaczelo by myslec jak by se zapalilo troche.Prawdziwa trawka przedewszystkim uspokaja a nie pobudza jak twierdza media wiec ludzie zaczynaja lepiej myslec. Pobudza to ona mozg do myslenia. No ale kto o tym nie wie to bedzie twierdzil odwrotnie bo gdzies tak uslyszal.

    Odpowiedz
  • Rysiek(2016-12-05 20:52) Zgłoś naruszenie 90

    3 lata za podlewanie chwasta na działce... chory kraj.

    Odpowiedz
  • Dziwne...(2016-12-06 07:21) Zgłoś naruszenie 50

    Jednego tylko nie mogę zrozumieć, czemu prawie w każdym sklepie spożywczym dopuszcza się sprzedaż silnej substancji narkotycznej - ETANOLU??? Do tego trochę słabsze narkotyki - stymulanty - KOFEINA, PSEUDOEFEDRYNA etc...etc.. Nie jestem w stanie zrozumieć, tej wybiórczości. Dlaczego jeden narkotyk jest reklamowany i dozwolony, a inny zakazany a do tego jeszcze jego posiadanie jest surowo karane.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • siouyo(2016-12-07 09:40) Zgłoś naruszenie 30

    jestescie bezczelni piszac takie arytykuly! Jak zobaczycie plantacje to albo ja zniszczcie albo zostawcie plantatorom! Nie dzwoncie na policje, zatrzyjcie wszelkie slady. To jest absurd aby karac ludzi za uprawe roslin!

    Odpowiedz
  • TWOJA MAMA(2017-07-12 20:21) Zgłoś naruszenie 02

    RUCHAM mu Żone albo córke temu co napisał ten artykuł eśli zauważymy na naszej działce plantację konopi indyjskich, powinniśmy jak najszybciej zawiadomić policję lub prokuraturę. Biorąc pod uwagę możliwość pojawienia się na działce właścicieli uprawy, najlepiej, by zgłoszenie było telefoniczne.

    Odpowiedz
  • Ori(2018-07-03 23:29) Zgłoś naruszenie 20

    Ja? Ja bym jeszcze plantatorowi pogratulował uprawy :) Nikt normalny by tego nie zgłaszał, tylko zwykłe mściwe istotki.

    Odpowiedz