Handel w sieci zamknięty dla e-papierosów

autor: Patryk Słowik20.01.2016, 07:22; Aktualizacja: 20.01.2016, 08:18
E-papierosy

Najwięksi gracze na rynku dadzą sobie bowiem radę choćby dlatego, że dysponują rozległą siecią sprzedaży stacjonarnejźródło: ShutterStock

Resort rozwoju chce liberalizacji proponowanych zasad handlowania używkami w inetrnecie. Jak ustaliliśmy, walkę tę jednak przegra.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (17)

  • vitalis(2016-01-23 09:29) Zgłoś naruszenie 50

    Chcą zabrać ostatni ratunek przed prawdziwymi papierosami... bo tak chcą koncerny tytoniowe, bo im spadły zyski. Jeżeli ta ustawa zakazująca e-papierosy przejdzie - to znaczy że mamy skorumpowany rząd !!!.

    Odpowiedz
  • żenada(2016-01-21 23:21) Zgłoś naruszenie 70

    Dopiszę do listy powodów dla których warto wyemigrować. Dziękuję Polsko!

    Odpowiedz
  • Człowiek Skurwiel(2016-01-20 22:59) Zgłoś naruszenie 90

    Kurwa nawet jak zabronią palić e-papierosy to i tak będę kupował jebane ruskie fajki po 7 zł. I chuja da im ta ustawa bo koncerny na mnie nie zarobią :P Jebać polski rząd i ten chory kraj ;P

    Odpowiedz
  • VAPER (2016-01-20 21:35) Zgłoś naruszenie 80

    Kurwa serio... nawet jak wejdzie ta ustawa w życie to i tak wszyscy będą palić e-papierosy. A ta ustawa wchodzi do życia dlatego ze większość osób przeniosło się na e-papierosy i koncerny tytoniowe maja mniejsze zarobki.

    Odpowiedz
  • wku*wiony(2016-01-20 17:16) Zgłoś naruszenie 90

    Niech Pan Minister Kowalczyk lepiej sprecyzuje co to są wkłady do e-papierosów bo używam od ponad 2 lat i z czymś takim jak wkład sie nie spotkałem. Czy tylko ja mam wrażenie że oni plotą co im ślina na język przyniesie nie mając żadnych podstaw ani wiedzy?

    Odpowiedz
  • Vaper(2016-01-20 17:16) Zgłoś naruszenie 120

    Nie do końca rozumiem jakie pobudki kierują tymi ludźmi. Na temat epapierosów powstało już wiele badań żadne które nie było sponsorowane przez koncerny tytoniowe nie wykazalo ich szczególnej szkodliwości, poza tym fraza o tym że nie do końca wiadomo co jest w liquidach... Wiadomo bardzo dokładnie, ponieważ dodatek czegokolwiek poza ich podstawowymi elementami po prostu go psuje, poza tym równie dobrze można powiedzieć że nie Do końca wiadomo co jest w codziennym jedzeniu i będzie w tym dużo więcej prawdy. Nie mam pojęcia skąd ta cała nagonka ostatnio, żyjemy po prostu w chorym kraju.

    Odpowiedz
  • grześ(2016-01-20 16:39) Zgłoś naruszenie 100

    Kto wziął za to kasę od koncernów tytoniowych?

    Odpowiedz
  • Arbuz(2016-01-20 15:36) Zgłoś naruszenie 70

    Co tutaj się w ogóle wyprawia? Czy oni są przy zdrowych zmysłach? A może chodzi tylko o cyferki na kontach? Wapuję Foofa od roku i nadal będę, nawet jeśli te przepisy wejdą w życie.

    Odpowiedz
  • Ja(2016-01-20 12:57) Zgłoś naruszenie 80

    Spierdolony kraj...

    Odpowiedz