Trybunał Konstytucyjny odwołał rozprawę z 12 stycznia w sprawie uchwał Sejmu

08.01.2016, 13:25; Aktualizacja: 08.01.2016, 14:36
12 stycznia TK miał badać sprawę uchwał ze skargi posłów PO, do której przyłączył się Bodnar.

12 stycznia TK miał badać sprawę uchwał ze skargi posłów PO, do której przyłączył się Bodnar.źródło: Materiały Prasowe

Trybunał Konstytucyjny odwołał rozprawę w sprawie uchwał Sejmu, dotyczących powołania pięciu nowych sędziów TK. Była ona zaplanowana na 12 stycznia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • oglądacz(2016-01-09 11:13) Zgłoś naruszenie 00

    ruszysz jak ustąpisz, bo póki co dyskredytujesz mandat zaufania społecznego do instytucji, której póki co jeszcze przewodniczysz, no ale jak ktoś jest zarozumiały, żeby nie napisać, że uznaje siebie za "świętą krowę", to tak działa.

    Odpowiedz
  • Znajomy(2016-01-08 23:58) Zgłoś naruszenie 12

    A nikt nie widzi ile w Trybunale uwalono spraw na żądanie Platfusów,jak choćby SK 27/13 po którym to orzeczeniu staliśmy się Białorusią? Miejsce takich jak Rzepliński jest na śmietniku historii jako przykładu stosowania skrajnego łajdactwa pod płaszczem ,,rozprawiczania obywateli" PRECZ Z RZEPLIŃSKIM I TĄ BANDĄ KATUJĄCĄ LUDZI.

    Odpowiedz
  • TvKB(2016-01-08 16:56) Zgłoś naruszenie 84

    Nareszcie rozsądna decyzja sędziego profesora po wysłuchaniu przekonywujących argumentów dr nauk prawnych. Fazyt: nie profesorski autorytet, ale siła argumentów prawnych przeważyła, z czego nie ukrywam zadowolenia.

    Odpowiedz
  • krol(2016-01-08 16:34) Zgłoś naruszenie 84

    TK nie miał prawa orzekania w tej sprawie,to tylko gwiazdorowi się ubzdurało-cysorz hi hi hi. TK - likwidacja !!!

    Odpowiedz
  • windykator(2016-01-08 15:50) Zgłoś naruszenie 83

    Rzym – " Wloska mafia w celu obrony sądowej chce zatrudnić kilku polskich konstytucjonalistów i sędziego Tuleję. " - za nowypompon .pl

    Odpowiedz
  • Nauczyli sie bez kontroli jesc kawior, osmiorniczk(2016-01-08 14:42) Zgłoś naruszenie 1211

    osmioriczki popijajac winem, za suty wieczor prawie 2ooo zl na czlonka mafii. Dosc wojny i wojen na gorze, macicie, macicie aby w metnej wodzie okrasc ciezko pracujacych Polakow. Dosc tego, bo to co widzimy do tej pory to sztuczne problemy sa ganerowane w celu okradania pszczolek przez TRUTNI ! ! ! Niech Rzeplinski powie ile spraw i jakie rozpatrzyl TK w ostatnich 6-ciu miesiacach ??? HANBA, jeszcze raz hanba , bez honoru kradliscie nasza KRWAWICE !!! BEZ MYDLENIA NAM OCZU , JESTESCIE ZBLAMOWANI DO CNA ! ! !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dudko(2016-01-08 14:41) Zgłoś naruszenie 1011

    To jest przykład jak pracują nieroby za pieniądze podatników. Czekali miesiąc a później odwołują termin. Nowy termin może za dwa lata. Za co im płacą. Pogonić to towarzystwo. Marszałek Piłsudski wiedział co zrobić.

    Odpowiedz
  • A co Swetru na to?(2016-01-08 14:18) Zgłoś naruszenie 1411

    Już szczeka jak szwabski kundel. Do budy Swetru, do Budy- Ruskiej. Tam jest twój PO-przednik.

    Odpowiedz
  • A co Swetru na to?(2016-01-08 14:18) Zgłoś naruszenie 2313

    Już szczeka jak szwabski kundel. Do budy Swetru, do Budy- Ruskiej. Tam jest twój PO-przednik.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • EU(2016-01-08 13:49) Zgłoś naruszenie 910

    W wyniku układu-Rzepliński-Duda ,ten pierwszy poddał się. To był pojedynek dwóch na jednego (w tym Kaczyński), zresztą należało się to muuuuu..

    Odpowiedz