Petru chce spotkania z Andrzejem Dudą w sprawie TK. "Tylko on może rozwiązać problem"

07.12.2015, 16:54
Ryszard Petru

Ryszard Petruźródło: Materiały Prasowe

"Wystosowałem dziś pismo do prezydenta Andrzeja Dudy, prosząc o spotkanie w kontekście Trybunału Konstytucyjnego. Uważam, że jest on jedyną osobą, która w tym momencie może naprawdę rozwiązać ten problem; nikt inny nie może tego zrobić" - mówił lider Nowoczesnej podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Sejmie. Dodał, że w spotkaniu z prezydentem mogliby wziąć udział także szefowie innych klubów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (30)

  • Ol(2015-12-07 17:45) Zgłoś naruszenie 334

    Zajebis y ten Zloty Cielec TVNu. Otworzyl piekne usta i wypadlo gown...On chce sie spotkac z Prezydentem?ale Prezydent nie chce z nim.Idz Peteru do Donalda i spytaj sie o abonament RTV.

    Odpowiedz
  • Bolo(2015-12-07 17:49) Zgłoś naruszenie 283

    Prezydent Duda nie spotyka sie z takimi karlami moralnymi.

    Odpowiedz
  • a(2015-12-07 17:41) Zgłoś naruszenie 263

    Każdy obłąkany chce się sppotykać

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Swetru chce spotkania?(2015-12-07 18:54) Zgłoś naruszenie 222

    Chamidło, obraża Prezydenta, bo wie że stoi za nim złodziejski układ i PO-parcie szkopów.

    Odpowiedz
  • prezydent duda nie rozmawia z przydupasami........(2015-12-07 18:31) Zgłoś naruszenie 212

    POpaprańców POkomunistycznych wykształciuchów w białych kołnierzykach z pampersem.Kto jest nieukiem niech nie dyskutuje i uszanuje doktora prawa.Petru czerwonogwardzista namawia ludzi przeciw prezydentowi i rządowi w niesłusznej sprawie???/Kij ma dwa końce.!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Bolo(2015-12-07 17:54) Zgłoś naruszenie 212

    No Lemingi do dziela, broncie tego pacholka.

    Odpowiedz
  • korina(2015-12-07 18:54) Zgłoś naruszenie 202

    Co on robi? Wzywa ludzi na ulice, bo POpaprańcy przegrali wybory i nie mogą się z tym pogodzić? Tylko o to chodzi. Dobrze powiedział pan J. Kaczyński. Jak PO miała wszystko, to była demokracja, a jak PiS wygrał wybory i przejmuje władzę, to jest dyktatura. A poza tym kim on jest, żeby domagać się spotkania z panem prezydentem. Nie miałby co robić pan prezydent. Każdy by chciał się spotkać z panem prezydentem. Petru chyba woda sodowa uderzyła do głowy. Histeria i żenada.

    Odpowiedz
  • rozumny(2015-12-07 19:08) Zgłoś naruszenie 171

    Panie Petru troszkę uczciwości tego panu brakuje, jest pan zgniły od wewnątrz razem z POmyjami

    Odpowiedz
  • WYBORCA(2015-12-07 19:33) Zgłoś naruszenie 151

    Petru! chamie ! TY mozesz sie tylko spodkac ze swoimi 27 poslami i swoimi wyborcami na manifestacji --pokojowej PODKRESLAM POKOIOWEJ ..A od preztdenta Dudy--delikatnie mowiac jak najszybciej sie odpie.,.,l obrzydly siersciunie

    Odpowiedz
  • Jareczek(2015-12-07 18:36) Zgłoś naruszenie 133

    Na dywanik panie Duda na dywanik.. CO za cham i gnida z tego Petru.. Jako rebeljanta jescze szis mym go publicznie samknal nie czekal byb do 4 a tym bardziej do 6.. Na co czekasz --Ziobro

    Odpowiedz
  • Dziwolągi(2015-12-07 19:51) Zgłoś naruszenie 111

    Bankomat się otworzył... Kto go zainstalował?

    Odpowiedz
  • OBSERWATOR(2015-12-07 20:09) Zgłoś naruszenie 111

    A kim jest taki Petru dla Prezydenta ? Wielki polityk od siedmiu boleści ,1,5 miesiąca w parlamencie ,a zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał. To jest zakała sejmu ,intrygant .Najbogatsi parlamentarzyści to partia Petru i cóż oni mogą wiedzieć o normalnym życiu.

    Odpowiedz
  • J23(2015-12-07 23:13) Zgłoś naruszenie 100

    Petru to się może najwyżej spotkać z oficerem prowadzącym, w celu scoachowania, by się tak nie ujawniał.

    Odpowiedz
  • Seer(2015-12-07 19:38) Zgłoś naruszenie 100

    Spiepszai dziadu

    Odpowiedz
  • Elena(2015-12-07 18:13) Zgłoś naruszenie 101

    petrofilem jest tylko penis i jedna ręka, reszta jest OK.

    Odpowiedz
  • Asystent Balcerowicza Bankomat (2015-12-07 21:50) Zgłoś naruszenie 90

    Pan Bankomat - super ksywka :) Asystent Balcerowicza namawia ludzi do wyjscia na ulice i demonstrowania przeciwko.... opodatkowaniu bankow i hipermarketow :) Jego wyborcy to obzarte swinie ( z przeproszeniem dla swinek), ktore siedza w swoich luksusowych gabinetach, popalajac cygaro zastanawiaja sie ile zaplacic plebsowi za demonstracje 2 zl za godzine? Przeciez banksterzy, prezesi, dyrektorzy nie beda łazić po ulicach. Od tego jest biedota, ktorej zaplaci sie za rozrobe. I facet ktory probuje wzniecic zamieszki smie prosic o spotkanie z PAD? PAD to Człowiek Honoru :) Zgodzi się. A spotkanie wyznaczy na pazdziernik 2017 roku :)

    Odpowiedz
  • Emeryt(2015-12-07 23:07) Zgłoś naruszenie 70

    A ofe kto przyklepal?

    Odpowiedz
  • Bankomat- zainstalował go ten trzeci...(2015-12-07 22:16) Zgłoś naruszenie 70

    Spotkac? Na ulicy? U Sowy? 12 grudnia? Myśleli że postrasza Trybunałem- a Duda się złamie. Juz go tak przeczołgano, ze nie ma odwrotu, przegięliście, Petru.

    Odpowiedz
  • van dal(2015-12-07 23:54) Zgłoś naruszenie 40

    Petru wzywa Prezydenta do ustąpienia, zbiera podpisy. Na tym samym portalu w ciagu 1 doby zebrano ok.3tys.podpisów z petycją ,żeby sam zrezygnował z mandatu posla. Petycję natychmiastv zlikwidowano. Teraz Petru chce rozmawiać, wystraszyl się? Czego w końcu Petru chce? Chyba chodzi tylko o jedno, zeby bezustannie bombardować opinię i w kraju i za granica , że PiS i Prezydent to zagrożenie na miarę kataklizmu. Kto jest jego mocodawcą? Lepiej nie wiedzieć. To naprawdę ten trzeci.

    Odpowiedz
  • POLAK(2015-12-08 03:59) Zgłoś naruszenie 10

    FAKTYCZNIE petru to zwykla szuja, ktora caly czas sie w mediach pokazuje.On malo rozumie, ze takie nic jak on politycznie egzystuje, dzieki demokracji ,ktora jest dziurawa, ktora rozne smieci przepuszcza poza swoje formy istnienia.Tak jak palikot podskakiwal w sejmie tak teraz on ma czas wyznaczony do nastepnych wyborow a potem won , kopniak w tylek i to caly zyciorys polityczny.

    Odpowiedz