Kolejne zmiany dla kierowców: Koniec z łatwą redukcją punktów karnych

20.06.2015, 09:54; Aktualizacja: 20.06.2015, 10:18
Samochód kierowca

Odzyskanie prawa jazdy będzie uwarunkowane ukończeniem kursuźródło: ShutterStock

Od nowego roku szykują się poważne zmiany dotyczące redukcji punktów karnych. Dotychczas, każdy kierujący mógł raz na pół roku brać udział w kursie organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • mag(2015-06-20 10:26) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Krzysztof Wójcik, nie wyobraża Pan sobie jak jesteśmy wdzięczni tej władzy i Panu za taką możliwość.Nasza wdzięczność będzie potwierdzona w najbliższych wyborach jak ich ************ w niebyt

    Odpowiedz
  • gosc(2015-06-20 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    *********** za PO, jak to dobrze że odchodzą na śmietnik historii.

    Odpowiedz
  • kierowca(2015-06-20 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    Znowu okradanie kierowców,przy otwartej kurtynie.Okradanie na pierwszym miejscu,a nie żadne bezpieczeństwo.

    Odpowiedz
  • Olo(2015-06-20 16:41) Zgłoś naruszenie 00

    Wszystkie działają policji i nie rządu mają jednie na celu skbane z kasy podatnika . Wszystko pod płaszczykiem dbałOści O Obywatela.
    A może by tak rząd zamiast radosnej twórczości w przepisach zastosował jakieś sprawdzone już dobrze funkcjinujące przepisy u naszych przyjaciół z UNI Europejskiej !!!
    Po co wywarzać otwarte drzwi ??? Należy czepać przykład z doskonałych jż sprawdzonych pomysłów a nie eksperymentować !
    W Austrii np. Jeżeli kierowca ma powyżej 0,8 promila i zrobi wypadek bez poszkodowanych to POLCJA MOŻE ZATRZYMAĆ PRAWO JAZDY NAWET uwaga !!! NA DWA TYGODNIE !!!
    Tam ustawodawca przewidział że dwa tygodnie jest uciążliwe ale jak straci urlop na prawo jazdy bo nie będzie mógł jexdxić do pracy to jż będzie kara a jak zabiorą na dłużej to prawdopodobnie straci pracę i pójdzie na zadiłek dla bezrobotnych z budżetu . I cały naród będzie go utrzymywał przez pół roku . Nasi geniusze tego nie przewidzieli . Jak ukarać to tak ab zakatować .

    Odpowiedz
  • Super(2015-06-20 19:00) Zgłoś naruszenie 10

    Kolejne genialne posunięcie tuż przed wyborami - nie mogę się doczekać aby wam podziękować :)

    Odpowiedz
  • jan(2015-06-20 23:18) Zgłoś naruszenie 00

    kraj idiotów chora władza robi chore przepisy najpierw należy wszystkim odebrać immunitety a potem zobaczymy

    Odpowiedz
  • black(2015-06-21 20:10) Zgłoś naruszenie 00

    taaa, wladza w pomyslach na łupienie obywatela dziala sprawnie .moze najlepiej wprowadzic przepis nakazujacy oddanie wszystkich dochodow i majatku panstwu i po problemie , po co sie gimnastykowac .

    Odpowiedz