Digitalizacja akt postępowań: Prokuratorzy bez laptopów, reforma bez szans na sukces

autor: Ewa Ivanova24.03.2015, 07:31; Aktualizacja: 24.03.2015, 08:54
W rejonach królują komputery jeszcze z poprzedniej epoki.

W rejonach królują komputery jeszcze z poprzedniej epoki.źródło: ShutterStock

Digitalizacja akt postępowań przygotowawczych obejmie na razie wyższe szczeble prokuratury. Rejony będą skazane na kopiowanie kilogramów dokumentów, tylko że jeszcze o tym nie wiedzą.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • IZWA(2020-02-08 17:53) Zgłoś naruszenie 00

    Niezlł załamanie tworzą ci ludzie pIS to dopiero poczatek góry lodowej zobaczycie jak wezmą się za was wszystkich tych także ludzi wykształconych znających prawo i potrafiących się nim posługiwać zniszczą was wszystkich i na to pozwalcie głosując na nich do was też się dobiorą wcześniej czy później niedługo do kibla nie wyjdziesz bez ich zgody takie to mamy państwo policyjne i nakazowe wszystich to obejmie i tych którzy na nich głosowali niech się nie cieszą boi dobiorą się też do was nie pozamykają wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • rumburak(2015-03-25 14:25) Zgłoś naruszenie 00

    popiera nie narzekać tylko brać się do roboty.

    Odpowiedz
  • Zibi(2015-03-24 23:05) Zgłoś naruszenie 00

    A Ci dalej płaczą. Robić im się nie chce. Teraz laptopów nie mają. To już się staje żenujące...Prokuratura do roboty.

    Odpowiedz
  • Androx(2015-03-24 20:29) Zgłoś naruszenie 00

    1 lipca 2015 r. nastąpi paraliż!!! Reforma na potrzeby jednostki. Będzie podobnie jak z pakietem onkologicznym. Tylko czekać jak zaczniemy znajdować kopie akt na śmietnikach.

    Odpowiedz
  • do romus(2015-03-24 17:01) Zgłoś naruszenie 00

    o kolejny znawca się znalazł - przeczytałeś choć jeden przepis noweli ?

    Odpowiedz
  • lok(2015-03-24 15:41) Zgłoś naruszenie 00

    do Romus a co to niby ma się utrzymać jak prokurator nie odczyta to sąd uniewinni i po krzyku

    Odpowiedz
  • Romus(2015-03-24 15:16) Zgłoś naruszenie 00

    chłopie
    Zobaczysz ile tobie roboty dojdzie. Będziesz siedział jak paproć i wykonywał wnioski stron. Sprawy nie skończysz jak teraz. Prokurator nie odczyta to sam będziesz czytał żeby ci się utrzymało.

    Odpowiedz
  • ssr(2015-03-24 09:54) Zgłoś naruszenie 00

    Do 1

    Ja rozumiem obawy prokuratorów i nawet im się nie dziwię.. Ale zadam inne pytanie - a jaką gwarancję dajesz kolego, że za np. 6 miesięcy już będziecie przyghotowani?
    W ciemno odpowiem, ze znajac bu...el jaki panuje w MS i PG na pewno stan przygotowań będzie takijaki jest obecnie. I co wtedy też będziemy przesuwać o kolejne 6 miesięcy?
    Z mojego punktu widzenia to nie ma co czekać i prosić lecz czas szykować się do pracy..

    Aha - a ten argument z tonami papieru to akuirat jest żenujący! jakoś nie przeszkadza Wam, ze w sądzie nie ma jak przejść przez sekretariat... A tu u Was - trzy karteczki i niech sąd się buja... Czas do pracy szanowni państwo.

    Odpowiedz
  • Rekin(2015-03-24 08:36) Zgłoś naruszenie 00

    Ta reforma ulegnie wykolejeniu bardzo szybko. Jej skutki będą nieodwracalne dla obywateli. Grabarczyk ma jeszcze szansę wyjść z twarzą i wydłużyć wakacje dla tej ustawy.

    Odpowiedz