Sejm uchwalił ustawę krajobrazową. Nowa definicja reklamy i szyldu

20.03.2015, 09:48; Aktualizacja: 20.03.2015, 11:53
Posłanka wymieniła "trzy filary" regulacji. Jak podkreśliła, jest ona "pierwszą próbą kompleksowego uregulowania kwestii reklam w przestrzeni publicznej"

Posłanka wymieniła "trzy filary" regulacji. Jak podkreśliła, jest ona "pierwszą próbą kompleksowego uregulowania kwestii reklam w przestrzeni publicznej"źródło: ShutterStock

Projekt tej ustawy złożył w Sejmie prezydent Bronisław Komorowski. Przez ostatnie półtora roku pracowała nad nim podkomisja nadzwyczajna, która zmodyfikowała propozycje przedstawione przez głowę państwa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • nairam(2015-03-21 14:34) Zgłoś naruszenie 00

  A reklamy nadal niebezpiecznie/bezczelnie zasłaniają widoczność na skrzyżowaniach...

  Odpowiedz
 • moneyI(2015-04-06 17:45) Zgłoś naruszenie 00

  Ustawa jest konieczna!, ale musi mieć punkt o zezwoleniu na reklamy zabytkowym kamienicom chcacym zarobic na renowację! Konieczny jest ten aneks.

  Odpowiedz
 • PL(2015-04-09 21:19) Zgłoś naruszenie 00

  Jeśli byłby zakaz na migające banery reklamowe to ok, ale jakim prawem na budynku mieszkalnym za zgodą właścicieli zabraniać robić reklam? Wole nie mieć widoku ale niższy czynsz i remont bloku. I jeszcze jedno, reklamodawcy niech płacą za reklamy, kary mogą być rozsądne, opłacalne dla reklamodawcy, a tym samym stopniowa obniżać haracze gruntowe od budynków mieszkalnych aby ludziom ulżyć w opłatach. Ale widać prezydent ma od ch... forsy i ma to gdzieś... reżimowa władza także ogranicza wolność. Byłby wysokie wieżowce gdyby nie jakieś głupi ograniczniki wysokości.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane