Strefa aplikanta odc. 3

14.02.2014, 08:32; Aktualizacja: 14.02.2014, 10:14

Prezentujemy trzecią odsłonę cyklu, który ma ułatwić młodym prawnikom przygotowanie się do egzaminu adwokackiego i radcowskiego, zaplanowanego na 19–21 marca. W tym tygodniu zachęcamy do analizy kazusów z zakresu prawa gospodarczego. Opracował je Kamil Gorzelnik, adwokat, autor książki „Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości”, tom 3. Partnerem cyklu jest wydawnictwo C.H Beck.

BAAC Sp. z o.o. zamierza podpisać umowę o współpracę z przedsiębiorcą Janem Kilińskim jako usługobiorcą, na podstawie której usługobiorca zobowiąże się do świadczenia na rzecz spółki usług doradczych za wynagrodzeniem. Spółce zależy, aby w okresie obowiązywania umowy, a także w terminie jednego roku od jej rozwiązania usługobiorca nie prowadził działalności konkurencyjnej w stosunku do spółki, a także nie świadczył usług na rzecz podmiotów zajmujących się działalnością konkurencyjną.


Pozostało 92% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane