Strefa aplikanta odc. 3

14.02.2014, 08:32; Aktualizacja: 14.02.2014, 10:14

Prezentujemy trzecią odsłonę cyklu, który ma ułatwić młodym prawnikom przygotowanie się do egzaminu adwokackiego i radcowskiego, zaplanowanego na 19–21 marca. W tym tygodniu zachęcamy do analizy kazusów z zakresu prawa gospodarczego. Opracował je Kamil Gorzelnik, adwokat, autor książki „Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości”, tom 3. Partnerem cyklu jest wydawnictwo C.H Beck.

BAAC Sp. z o.o. zamierza podpisać umowę o współpracę z przedsiębiorcą Janem Kilińskim jako usługobiorcą, na podstawie której usługobiorca zobowiąże się do świadczenia na rzecz spółki usług doradczych za wynagrodzeniem. Spółce zależy, aby w okresie obowiązywania umowy, a także w terminie jednego roku od jej rozwiązania usługobiorca nie prowadził działalności konkurencyjnej w stosunku do spółki, a także nie świadczył usług na rzecz podmiotów zajmujących się działalnością konkurencyjną.


Pozostało jeszcze 92% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane