statystyki

Strefa aplikanta odc. 5

autor: Ewa Szadkowska28.02.2014, 09:30; Aktualizacja: 28.02.2014, 11:32
Kamil Gorzelnik, adwokat, wspólnik kancelarii Matczuk Wieczorek i Wspólnicy, autor książki „Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2014. Tom 3. Kazusy do egzaminu adwokackiego i radcowskiego” wydawnictwa C.H. Beck.

Kamil Gorzelnik, adwokat, wspólnik kancelarii Matczuk Wieczorek i Wspólnicy, autor książki „Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2014. Tom 3. Kazusy do egzaminu adwokackiego i radcowskiego” wydawnictwa C.H. Beck.źródło: Materiały Prasowe

Przedstawiamy piątą i zarazem ostatnią część cyklu, który ma ułatwić młodym prawnikom przygotowanie się do egzaminu adwokackiego i radcowskiego, zaplanowanego na 19–21 marca. W tym tygodniu publikujemy garść praktycznych porad, czyli wszystko to, czego aplikanci niekoniecznie dowiedzą się podczas tradycyjnych wykładów i zajęć.

99 proc. osób przystępujących do egzaminu decyduje się pisać pracę na własnym laptopie. Coraz powszechniejsze są też sytuacje, w których zdający przynoszą z sobą, na wszelki wypadek, aż dwa komputery.


Pozostało jeszcze 93% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane