statystyki

Strefa aplikanta odc. 5

autor: Ewa Szadkowska28.02.2014, 09:30; Aktualizacja: 28.02.2014, 11:32
Kamil Gorzelnik, adwokat, wspólnik kancelarii Matczuk Wieczorek i Wspólnicy, autor książki „Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2014. Tom 3. Kazusy do egzaminu adwokackiego i radcowskiego” wydawnictwa C.H. Beck.

Kamil Gorzelnik, adwokat, wspólnik kancelarii Matczuk Wieczorek i Wspólnicy, autor książki „Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2014. Tom 3. Kazusy do egzaminu adwokackiego i radcowskiego” wydawnictwa C.H. Beck.źródło: Materiały Prasowe

Przedstawiamy piątą i zarazem ostatnią część cyklu, który ma ułatwić młodym prawnikom przygotowanie się do egzaminu adwokackiego i radcowskiego, zaplanowanego na 19–21 marca. W tym tygodniu publikujemy garść praktycznych porad, czyli wszystko to, czego aplikanci niekoniecznie dowiedzą się podczas tradycyjnych wykładów i zajęć.

99 proc. osób przystępujących do egzaminu decyduje się pisać pracę na własnym laptopie. Coraz powszechniejsze są też sytuacje, w których zdający przynoszą z sobą, na wszelki wypadek, aż dwa komputery.


Pozostało 93% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane