statystyki

Prezes SN w spódnicy

autor: Małgorzata Kryszkiewicz07.02.2014, 00:00; Aktualizacja: 17.02.2014, 11:54
Teresa Flemming-Kulesza, prezes Sądu Najwyższego Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych.

Teresa Flemming-Kulesza, prezes Sądu Najwyższego Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych.źródło: Materiały Prasowe

Ogromna wiedza, umiejętności organizacyjne, stanowczość i ujmujący sposób bycia – to cechy Teresy Flemming-Kuleszy, która od stycznia kieruje pracami Izby Pracy Sądu Najwyższego.

Teresa Flemming-Kulesza objęła stanowisko po tym, jak musiał je opuścić ze względu na wiek prof. Walerian Sanetra, jeden z najwybitniejszych sędziów Sądu Najwyższego. – Już sam fakt, że Stanisław Dąbrowski, ówczesny I prezes SN, rekomendował właśnie panią sędzię na prezesa SN, świadczy o tym, jak wybitnym jest ona prawnikiempodkreśla Katarzyna Gonera, sędzia SN.


Pozostało jeszcze 89% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • StAAbrA(2014-02-07 15:44) Zgłoś naruszenie 00

    Tzw. sądy ubezpieczeń społecznych , to maszynka do okradania ubezpieczonych - na rzecz ZUS-u oczywiście - najogólniej rzecz ujmując .
    A co do "poszanowania wszystkich stron" i prezentowania kultury osobistej , to mnie też zdarzyło się spotkać takich ludzi w sądzie i oni również dbając o formę - i z ujmującym uśmiechem , a jakże - okradali mnie perfidnie , zgodnie z mafijnym i korporacyjnym interesem .
    Dlatego też , odnośnie tzw. niezawisłości nowej prezeski , nie mam najmniejszych złudzeń .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane