statystyki

Sędzia bez skazy, człowiek bez pychy. Jaki był Stanisław Dąbrowski?

autor: Małgorzata Kryszkiewicz23.01.2014, 04:44; Aktualizacja: 26.01.2014, 19:34
Stanisław Dąbrowski, I Prezes SN.

Stanisław Dąbrowski, I Prezes SN.źródło: Materiały Prasowe

Namiętne oddawanie się paleniu było jedną z niewielu słabości sędziego Stanisława Dąbrowskiego. Niedawno zastanawiał się nawet, czy na tamtym świecie są papierosy.

Z nowotworem walczył kilka lat. O tym, że jest poważnie chory, wiedziało niemal całe środowisko sędziowskie. Choroby zresztą nie ukrywał.


Pozostało 97% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Babcia Barbara(2014-02-14 20:22) Zgłoś naruszenie 00

    Od czasu zaistnienia Solidarności nie ma sprawiedliwości w Sądach. Można bezczelnie kłamać i gnoić człowieka za to, że się powiedziało iż bierze się na noc proszka na sen (przez córkę), pospolitego proszka. Szkoda słów! Ja już swojego ukochanego (obecnie 4 latka) wnuczka nigdy nie zobaczę, nie dam mu jeść bo głodny, nie położę mu poduszeczki pod główkę, nie okryję go ciepołą kołderką bo marznie w zimnym pokoju. Perfidne kłamstwa RODC górą. Biegła psycholog nawet nie przyszła do Sądu Odwoławczego wytłumaczyć się z kłamstw. Perfidne kłamstwa rozesłali do osób niepowołanych, a jakaś tajemnica, jaka by nie była powinna sąd obowiązywać. Rozgłoszę o wszystkim na całą Polskę, jeszcze nie umarłam, szkoda mi cierpiącego wnuczka, który mnie zaufał.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane