Wywiad z Jolantą Turczynowicz-Kieryłło. To ona broniła policjantów w sprawie Olewnika

autor: Anna Krzyżanowska13.12.2013, 06:30; Aktualizacja: 13.12.2013, 20:40
Jolanta Turczynowicz-Kieryłło

Jolanta Turczynowicz-Kieryłłoźródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: materialy prasowe

Wielokrotnie w kontekście pracy policjantów powtarzaliśmy: nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi - mówi w wywiadzie dla DGP Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, adwokat z kancelarii T.De Virion, J.Turczynowicz-Kieryłło i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp.k., obrońca policjantów uniewinnionych w sprawie błędów w śledztwie dot. porwania Krzysztofa Olewnika.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (13)

  • Generau(2020-03-14 12:37) Zgłoś naruszenie 01

    R bym te Babę. I tyle w temaicie.

    Odpowiedz
  • Jacek(2019-09-24 07:20) Zgłoś naruszenie 24

    Jaka niezależna jak startuje z pis , a na swoich plakatach logo pis bardzo małe żeby ją nie kojarzyli z partią pis ale cwana

    Odpowiedz
  • henry(2013-12-26 10:50) Zgłoś naruszenie 01

    pocalujcie teraz w dupe tych policjantow,tak wychodzi skazywanie przez parszywcow bez wyroku,co k...a za kraj.

    Odpowiedz
  • natalia(2013-12-24 22:24) Zgłoś naruszenie 10

    Sposób działania polskiego wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania przyprawia mnie o gęsią skórkę. Zginął młody człowiek, który miał całe życie przed sobą. Pani Danuta walczyła o odzyskanie brata przez tyle lat, niestety bez pomocy policji, prokuratury była bezradna, teraz na dodatek policja i prokuratura robi wszystko by winą o śmierć Krzysztofa obarczyć jego i jego rodzinę. Teraz po tylu latach toczącego się śledztwa można być pewnym tego, że zarówno policja i prokuratura brała udział w porwaniu Krzyśka. Zachęcam również tych, którzy nie ulegli jeszcze temu co stara się wmówić nam policja. Chodzi tu głównie o słowa, które, policja i prokuratura a także politycy kierują do opini publicznej wypowiadając się w tej sprawie. A mianowicie ( Krzysztof Olewnik jest sam sobie winien był bogaty, szastał pieniędzmi na prawo i lewo i teraz ma za swoje). A więc zachęcam do zapoznania się z publikacjami Pani Grażyny Niegowskiej, która w swoich artykułach dotyczących uprowadzenia i zamordowania Krzysztofa, wskazała dowody na to, że w tą sprawę zamieszane są także Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Wszystkie publikacje zamieszczone są na portalu 3obieg.

    Odpowiedz
  • zibi4(2013-12-23 19:36) Zgłoś naruszenie 20

    adwokaci to dz...i jak można bronić w takich ewidentnych sprawach? albo jak można bronić pedofili? czy pedofila który molestował by jej dziecko też by broniła za okresloną zapłatą??

    Odpowiedz
  • Mirek(2013-12-16 07:39) Zgłoś naruszenie 31

    Miałem z Panią Mecenas zajęcia na UMK, była wtedy aplikantka adwokacką,- olbrzymi profesjonalizm. Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Myślę - więc jestem?Nie mślę,Jestem tym który Jest(2013-12-13 16:21) Zgłoś naruszenie 00

    Martwi nie popełniają błędów. Ważne żeby go zauważyć i odpowiednio skorygować własny system przekonań(trening nieświadomego umysłu naszej "odtwarzarki zachowań"). Świadomie wpływać na nieświadome(automatyczne zachowania). Aż uda ci się być tylko świadomym Tu i Teraz, bez oceniania i generowania myśli. Totalne Bycie - czysta wiedza że się po prostu Jest. Poczuj kim naprawdę jesteś! Kreatorze zdarzeń ;)

    Odpowiedz
  • cd(2013-12-13 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    A teraz się dzielmy, dzielmy towarzyszu mój...

    Odpowiedz
  • Maria Magdalena(2013-12-13 13:23) Zgłoś naruszenie 00

    "słowami z utworu Stanisława Soyki ,,Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci”.-tiaaaaa Sojka...Pani Anno zanim Pani zada Pytanie, jakiekolwiek, proszę się do tego przygotować-bo z poważnego w zamiarze artykułu zrobił się wesoły

    Odpowiedz
  • bogu(2013-12-13 12:13) Zgłoś naruszenie 00

    ,,Papuga,, się myli mówiąc , że nie popełnia błędów ten co ni nie robi. Jest to tak samo durne jak inne ludowe mądrości. Błędem może być bowiem również zaniechanie działania.

    Odpowiedz
  • To tylko chora psychopatyczna organizacja.(2013-12-13 10:26) Zgłoś naruszenie 00

    "nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi" i to jest oczywista prawda!
    Więc dlaczego pozwalamy aby rządziła nami korporacja chemiczna, której przedstawicieli uznano za zbrodniarzy wojennych. Po wcześniejszym zwolnieniu z odbycia kary pozwolono im prowadzić dalszą działalność, której efektem jest sprzedawanie opatentowanych trucizn zwanych "lekami". Pozwolono aby założyła ona "wspólnotę europejską" i traktowała jej członków jak niewolników, zadłużając każde z jej państw tak aby nie mogło spłacić długów i uzależniło się od kupowania opatentowanych trucizn.

    Odpowiedz
  • wjw(2013-12-13 09:39) Zgłoś naruszenie 00

    Komisja śledcza wzięła właśnie przykład działania z prokuratury i policji.

    Odpowiedz
  • Wolfram(2013-12-13 07:21) Zgłoś naruszenie 00

    ...słowami z utworu Stanisława Soyki... ciekawe. To ja sobie zmienię kolejność, co niektórych wyrazów w artykule albo dodam, coś na końcówce i powiem, że to mój artykuł. Pasuje?

    Odpowiedz