PiS domaga się interwencji prokuratora generalnego w sprawie e-sądów

23.05.2013, 16:21

Sto tysięcy osób zostało oszukanych przez e-sądy, interweniować powinien prokurator generalny - uważa Prawo i Sprawiedliwość. PiS w specjalnym liście do Andrzeja Seremeta zwraca uwagę na wyłudzenia jakich dopuszczały się firmy windykacyjne.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • hetna(2013-06-20 14:54) Zgłoś naruszenie 00

  Pisałem w tej sprawie podając konkrety do byłego min Kwiatkowskiego ktory o zgrozo chce byc w NIK i Kalisza ale obaj maja temat w du...ku i nawet nie odpisali.Niech opozycja nie dopusci do ich awansu do NIK i ew PM Warszawa.

  Odpowiedz
 • stopa(2013-05-24 20:46) Zgłoś naruszenie 00

  Są i będą oszuści. Jest to normalne.
  ALE NIENORMALNE JEST, ŻE TWORZY SIĘ SPRZYJAJĄCE DLA OSZUSTÓW INSTRUMENTY - TAKIE JAK E-SĄD NIEZAPOZNAJĄCY SIĘ Z DOKUMENTACJĄ!
  Teraz należałoby zwrócić się do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie całego tego elektronicznego partnerstwa dla oszustów za niezgodne z Konstytucją, gwarantującą rzetelne rozpoznanie sprawy w sądzie.
  A gdzie był PiS, gdy powstawał e-sąd? Przecież od razu można było przewidzieć konsekwencje tego postępowania elektronicznego.
  Zdaje się że to za PiSu (za ministra Ziobry) dano wierzycielom swobodę wyboru komornika z obszaru całego kraju, co teraz nieuczciwi wierzyciele wykorzystują dla pozbawienia dłużnika prawa wglądu do akt.
  Wszyscy ci wybrani przez głupi lud posłowie są tak samo bezmyślni, niezależnie z której partii.
  Cwani oszuści, osiągają co chcą.

  Odpowiedz
 • zbd(2013-05-23 17:03) Zgłoś naruszenie 00

  Wyrażam zgodę aby sprawę drążyć i ujawnic bezprawie w mojej sprawie opisywanej do Min Sprawiedliwości ldz MS BM-III-052-1863/13/2/R

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane