Gdyby więcej osób płaciło abonament w TVP byłoby mniej reklam

autor: Iwona Łoboda05.01.2012, 11:01; Aktualizacja: 05.01.2012, 11:04

Jak wynika z danych Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, 65 proc. Polaków nie płaci abonamentu RTV, mimo że należy on do najniższych w Europie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • M(2012-01-05 16:23) Zgłoś naruszenie 00

    Gdyby więcej osób płaciło abonament w TVP byłoby mniej reklam u konkurencji. Ich ceny byłyby nie do pobicia!

    Odpowiedz
  • Teletubiś(2012-01-05 17:24) Zgłoś naruszenie 00

    Około 9 tysięcy zł pensji (bez względu na ilość posiedzeń), samochód służbowy i biuro...a gdybyście ludzie płacili abonament ? To KRRiTV nie biedowała by aż tak.

    Odpowiedz
  • Emeryt(2012-01-05 20:24) Zgłoś naruszenie 00

    Czy któryś z "mądrych" z KRRiT przy porównywaniu cen nie bierze pod uwagę faktów, że najniższa płaca w Anglii, Niemczech czy innych krajach jest wielokrotnie wyższa niż u nas. I jaki jest parytet abonamentu do najniższej płacy. Dlatego, jeśli debile tego nie potrafią zrozumieć nie powinni porównywać.

    Odpowiedz
  • Człowiek(2012-01-06 10:20) Zgłoś naruszenie 00

    Tak, ale Mdlińskiej, Młynarskiej czy Kamela będzie jeszcze więcej?

    Odpowiedz
  • deawrw(2012-01-21 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    Do póki, moja pensja będzie 1000% niższa od zarobków prezenterów, pogodynów i innych - abonamentu płacic nie bede, a REJESTRACJA odbiornika TV - to relikt PRL. ***** komu do tego czy kupiłem tv czy nie, i ile ich w domu mam. Bo zakłądam, że każdy musze zarejestrować, więc jeśli mam 3 to płacę razy 3. Poza tym nalezy rodzielić radio od TV - radia nie słucham wiec nie bede za to płacił.

    Odpowiedz
  • Fountaine(2012-01-25 12:58) Zgłoś naruszenie 00

    Zapłać abonament i codziennie oglądaj tych samych , żałosnych celebrytów i bełkoczących polityków, którzy, za sumę kilku tysięcy tytułem opłaty za pokazanie swojej buzi, będą doradzali jak pogodnie i wesoło żyć za 800 złotych miesięcznie. Może nawet jakiś opatentowany pomysł na dobrobyt i szczęście podrzucą.

    Odpowiedz
  • Emeryt(2012-01-30 20:19) Zgłoś naruszenie 00

    I oczywiście dla tuzów byłoby więcej na procesy, na samochody służbowe, komórki itd. Kontrakty byłyby obwarowane np. wysokimi kilkusettysięcznymi odprawami. Telewizja utajniałaby nawet program telewizyjny. Prezes miałby nieograniczoną władzę. Do **** nędzy, przeproście polaków za te szwindle w TVP, za to olewanie prawa, za utajnianie np. protokółów NIK. A dopiero potem poproście ludzi o płacenie abonamentu.

    Odpowiedz
  • Jaksa(2012-06-23 09:58) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem ciekaw jak się to ma do wypowiedzi Donka na temat abonamentu .Kiedy KRTV publicznie poda do wiadomości swój bilans tak aby zwykły śmiertelnik mógł go zweryfikować i dowiedziec się kto i za co bierze pieniadze. Kiedy zakodują swój chłam i przestaną nękac ludzi swoimi gwiazdorami typu Kurzajewski, lis, i odgrzewanymi kotletami oraz powtórkami z ich rozrywki, bo coraz wiecej zabawy celebrytów dla nich samych i za to jeszcze kasują forse zadnych ambicji i ambitnych programów tylko płacz o kase

    Odpowiedz
  • CZYTELNIK(2012-06-30 15:06) Zgłoś naruszenie 00

    BZDURA . NIE ZGADZAM SIE Z TA TEZA !!! JAKBYS PLACIL ABONAMENT TO BY REKLAM NIE BYLO ? CO ZA GLUPEK TO NAPISAL. ZLODZIEJE NIC NIE ROBIA TYLKO SIEDZA I MYSLA JAK UDERZYC W CO I GDZIE ZEBY OKRADAC Z PIENIEDZY POLAKOW !!! POLSCY URZEDASY TO JAK MAFIA SYCYLIJSKA.

    Odpowiedz
  • CZYTELNIK(2012-06-30 15:09) Zgłoś naruszenie 00

    JAK WIDAC BYLA NAPISANA PRAWDA , ALE ZOSTALO ZABLOKOWANE, PONIEWAZ JAK WIDAC WOLNOSC SLOWA JEST OGRANICZONA . " DEMOKRACJA " POZDRAWIAM REDAKTORKA GAZETY PRAWNEJ.

    Odpowiedz
  • CZYTELNIK(2012-06-30 15:11) Zgłoś naruszenie 00

    PRZEPRASZAM ZA WPIS

    Odpowiedz