Komisja za doprecyzowaniem zasad działalności zagranicznych prawników

09.06.2011, 15:41; Aktualizacja: 09.06.2011, 15:54

Umożliwienie prawnikom zagranicznym, świadczącym usługi w Polsce, prowadzenia działalności także w formie spółki komandytowo-akcyjnej przewiduje nowelizacja przepisów, którą w czwartek pozytywnie zaopiniowała sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

 • piotr(2011-06-09 20:51) Zgłoś naruszenie 00

  MOŻE BY SIĘ TAK ZAJĘLI POLSKIMI MAGISTRAMI PRAWA.

  Kilkaset tysięcy ludzi pozbawionych z różnych powodów możliwości pracy w wyuczonym zawodzie. Za to chyba płacimy podatki, żeby sejm dbał o Polaków a nie o prawników zagranicznych, którzy potem podpisują jakieś durnowate apele, wzywające do ubezwłasnowalniania Polaków i ograniczania im praw konstytucyjnych.

  Członkowie tych organizacji, które podpisały apel powinny być na terenie Polski zdelegalizowane, jako wzywające do naruszania podstawowych praw obywatelskich, do których nalezy m.in. prawo wyboru.

  Odpowiedz
 • Prawnik(2011-06-10 20:52) Zgłoś naruszenie 00

  Po ujrzeniu tytułu artykułu nasunął mi się bardzo podobny komentarz. W pełni się podpisuję, z jednym tylko może zastrzeżeniem, że organizacje powinny być zdelegalizowane, a nie ich członkowie. Oni co najwyżej mogą być uznani za personae non gratae na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane