Siódmy z kolei ranking kancelarii prawnych ma dla nas szczególne znaczenie. To pierwsze dogłębne zestawienie i porównanie kondycji rynku usług prawniczych po kryzysie. Przyjmując to za istotny probierz stanu całej gospodarki kraju, możemy mówić nie tylko o wyraźnej stabilizacji, ale też optymistycznych perspektywach rozwoju w 2011 r.
Wyniki VII Rankingu Kancelarii Prawnych DGP / DGP
Obserwujemy rosnący powrót specjalistów i radców prawnych na rynek fuzji, przejęć i długo oczekiwane zaangażowanie na rynku nieruchomości. To obok wcześniejszych sygnałów o rosnącym zapotrzebowaniu na obsługę prawną skomplikowanych umów o finansowaniu dużych transakcji handlowych jest najważniejszym symptomem poprawy nastrojów gospodarczych. W przypadku mniejszych kancelarii obserwujemy energiczne działania i wychodzenie naprzeciw potrzebom rynku z nowymi ofertami przy prowadzeniu egzekucji czy sporów sądowych. Rosnąca konkurencja nie tylko nie ogranicza rozwoju kancelarii prawnych, ale zdaje się bardzo istotnym komponentem poprawy nastrojów i rozwoju gospodarczego całego kraju.
Wyniki VII Rankingu Kancelarii Prawnych DGP / DGP

Sprawdziliśmy, które kancelarie najlepiej radziły sobie na rynku usług prawnych w 2010 roku. W tegorocznej edycji oceniliśmy 97 z nich w dziewięciu kategoriach. Za aktywne wspieranie młodych prawników, działalność pro publico bono i wkład w restytucję dóbr narodowych przyznaliśmy specjalne wyróżnienia.

Małe Kancelarie Prawne / DGP

Zobacz zwycięzców:

I miejsce

Domański Zakrzewski Palinka

II miejsce ex aequo

Salans D. Oleszczuk Kancelaria Prawnicza

II miejsce ex aequo

CMS Cameron McKenna Dariusz Greszta