Zamówienia publiczne: Kompetencje i skład komisji przetargowej

autor: Katarzyna Pazdyka21.12.2010, 14:16; Aktualizacja: 21.12.2010, 14:30

Ustawa - Prawo zamówień publicznych nie ogranicza kierownikowi zamawiającego możliwości powołania do składu komisji osób spoza pracowników zamawiającego. Członkami komisji przetargowej mogą być osoby związane z zamawiającym umową o pracę, umową zlecenia, umową o dzieło.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Darek(2010-12-27 14:44) Zgłoś naruszenie 20

    Pozwolę sobie na pytanie, z jakiego przepisu Ustawy pzp wynika, że Konmisja Przetargowa w postępowaniach powyżej kwot określonych w art. 11 ust. 8 powinna być 5 osobowa? To, że ma być minimum 3 osobowa, rozumiem, gdyż wynika to z art. 21 ust. 2 powołanej Ustawy.

    Odpowiedz
  • Bogdan Janicki Łódż adwokat(2010-12-23 16:02) Zgłoś naruszenie 00

    Problemem może być zdanie odrębne członka komisji.Czy powinien je uzasadniać...Pytanie,czy może być Komisja dwustopniowa...

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane