Wybory prezydenckie: jak głosować za granicą i na statkach morskich

28.05.2010, 13:52; Aktualizacja: 02.06.2010, 17:09

Państwowo Komisja Wyborcza informuje, jak głosować za granicą i na polskich statkach morskich w wyborach prezydenckich.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • Kudoudoidoer(2015-04-29 22:28) Zgłoś naruszenie 00

    Renato, ***** obchodzą mnie ich bóle dupy i afery, chcę żyć w wolnym kraju, wolnym od złodziei i oszustów, wolnym od podatku dochodowego i faszystów jak Komorowski, Kaczyński. Jedna mafia trzyma władzę od kilkunastu lat i właśnie to najbardziej mnie nurtuje, to jak naród może być tak głupi żeby nadal popełniać ten sam błąd.

    Odpowiedz
  • opel corsa(2015-04-26 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    tylko JANUSZ KORWIN MIKKE !! cala reszta 'po'pis'psl'sld'palikociarnia'zieloni' to dawna 'pzpr' czyli stary uklad !!!
    trzeba pozbyc sie tych krwiopijcow !!!


    oddam glos na na KORWINA !!

    Odpowiedz
  • DAN(2010-06-30 20:41) Zgłoś naruszenie 00

    TRZEBA SIE JESZCZE RAZ REJESTROWAC DO DRUGIEJ TURY?

    Odpowiedz
  • ola(2010-06-30 12:43) Zgłoś naruszenie 00

    ale chore te wasze opinie !!! polka hehe wiesz kiedy wybuchla I wojna swiatowa? ja wiem i mimo tego mieszkam w UK od 3 lat . Mieszkam tu , ale pieniadze , jak wiekszosc rodakow wylylam do PL . buduje dom w POlsce . Myslisz , ze jestes lepsza , bo mieszkasz w kraju ? a Na kogo glosujesz? obawiam sie ze na komorowskiegio. wiec na izrael hmmm

    Odpowiedz
  • jj(2010-06-20 20:23) Zgłoś naruszenie 00

    Dywersyfikacja władzy, znacie takie pojęcie???

    Odpowiedz
  • Renata(2010-06-16 20:47) Zgłoś naruszenie 00

    Irenko!!A PiS Cie nie rozczarowal ciaglymi aferami???POtrzebujesz znowu klotni,wulgaryzmow i Leppera w rzadzie???Szkoda,ze nie dostrzegasz wielu plusow rzadu PO..Przynajmniej mniej o naszym kraju donosza zagraniczne media..

    Odpowiedz
  • tradycyja irena(2010-06-13 10:03) Zgłoś naruszenie 00

    premier obietnicami mnie zawiodl jak i PO wiec glosuje za tradycjami,ktore w narodzie trwaja od tysiaca lat a kontynuatorem tego jest jedyny JAROSLAW KACZYNSKI wiec wszyscy glosujmy na NIEGO.

    Odpowiedz
  • EDYTA(2010-06-05 16:17) Zgłoś naruszenie 00

    Polka -my tez jestesmy POLAKAMI!!!

    Odpowiedz
  • Młoda Polka(2010-06-05 00:55) Zgłoś naruszenie 00

    Polka nie odzywaj się bo zero jest twojej racji. Ja wyjeżdżam na wakacje za granicę, wiem co dzieje się w naszym kraju i chce miec prawo wyboru. Głosuję na Bronislawa Komorowskiego!

    Odpowiedz
  • Polka(2010-06-03 21:45) Zgłoś naruszenie 00

    Tacy jak ty to w ogole nie powinni glosowac,bo co wiedza co sie dzieje w kraju, jak tylko siedza za granica.

    A propo: nie dostales pracy obiecanej od premiera?

    Odpowiedz
  • Polak mały(2010-05-29 10:44) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze, że Państwo dba o to, żeby Obywatele korzysztali ze swojego niezbywalnego PRAWA, PRAWA do WYBORU PREZYDENTA.

    Wszyscy wiemy, że im wyższa frekfencja, tym mniejsze szansę kandydata Kaczyńskiego! Większość go nie chce i przy wysokiej frekfencji dostanie takiego kopa, jak w wyborach 2007!

    Odpowiedz