Prokurator Generalny będzie miał sześciu zastępców

26.03.2010, 14:41; Aktualizacja: 27.03.2010, 08:04

Sześciu zastępców będzie miał od 31 marca nowy prokurator generalny Andrzej Seremet. W piątek minister sprawiedliwości podpisał - na wniosek Seremeta - regulamin urzędowania prokuratury. Nie ujawniono nazwisk zastępców. Pierwszy ma je poznać prezydent.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (13)

  • n(2010-03-26 16:18) Zgłoś naruszenie 00

    Gaz z Rosji w zupelnosci wystarczy.

    Odpowiedz
  • Obserwatorka(2010-03-27 10:16) Zgłoś naruszenie 00

    A najgorsze jest to że ten chłopak przesiedzi przez 6 m-cy albo i dłużej zanim skończy się sprawa a potem nikt nie da mu zawiasów no bo siedział w więzieniu ,więc trzeba to klepnąć.I tak to się toczy statystyka rośnie a więzienia pękają w szwach a koszty tego ponoszą wszyscy podatnicy.To są absurdy które występują masowo,mam nadzieję że ktoś się wreszcie tym zajmie.A ile zrobi się miejsca w więzieniach nie będzie trzeba budować nowych!!!

    Odpowiedz
  • n(2010-03-26 16:20) Zgłoś naruszenie 00

    Polska kupi gaz od Rosji tyle ile zuzywa faktycznie (z mozliwoscia dokupienia do 10 mld metrow gazu rocznie).

    Odpowiedz
  • n(2010-03-26 16:20) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Prokurator generalny Andrzej Seremet przedstawi swoich zastepcow.

    Odpowiedz
  • Tylko tylu?(2010-03-27 07:51) Zgłoś naruszenie 00

    Znając polskie realia to będzie nie sześciu a dwudziestu, a tych dwudziestu będą mieli po dziesięciu zastępców, a ci kolejni po kilku następnych, i tak z jednego stanowiska powstanie instytucja licząca kilka tysięcy nierobów biorących sporą kasę.

    Odpowiedz
  • Obserwatorka(2010-03-27 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    Wczorajsze radio chory Lyżwiński nie może się leczyć,jego stan pogarsza się o on ma siedzieć w więzieniu ,nawet sprawa sądowa odbyła się w więzieniu z uwagi na to że nie można było go dowieść do Sądu a przecież są przerwy w odbywaniu karu ,których powinno udzielać się ze względu na zły stan zdrowia ,przecież to jest nieludzkie gdzie my żyjemy!!!Przecież to jest CZLOWIEK .A jak umrze w tym więzieniu ,kto poniesie za to odpowiedzialność???A ile takich spraw jest???Przecież to nie jest morderca ani bandyta.

    Odpowiedz
  • Współczuciel(2010-03-27 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko niewinny gwałciciel ... niebożątko.

    Odpowiedz
  • Obserwatorka(2010-03-27 10:08) Zgłoś naruszenie 00

    Wczorajsza TV, areszt dla chłopaka który ukradł jajka to pobyt w więzieniu.Więzienia przepełnione mamy płacic odszkodowania za złe warunki i ciasnotę więzniom.Czy ten chłopak nie mógłby zapłacić za te skradzione jajka-naprawić szkodę ,dołożyć mu karę np.pracę społeczną na rzecz miasta przez kilka m-cy.A tu szykuje się sprawa w sądzie ,pobyt w więzieniu rosną koszty i my wszyscy za to płacimy!!! a gdzie podział się zdrowy rozsądek???Więzienia to miejsce dla prawdziwych bandytów.Mam nadzieję że nowy PROKURATOR GENERALNY zajmie się tym i podobnymi absurdami.

    Odpowiedz
  • n(2010-03-26 16:56) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Premier dba o kazdy szczegol i na biezaco informuje o wszystkim.

    Odpowiedz
  • NJ(2010-03-26 19:49) Zgłoś naruszenie 00

    To jest przykad jak okrada się społeczęństwo. 6 zastępców! Ino patrzeć jak każdy zastępca zatrudni swojego dyrektora Gabinetu, a ci następnch Dyrektorów Gabinetów Dyrektora.
    Czas z tym kończyć.

    Odpowiedz
  • POL(2010-03-26 23:55) Zgłoś naruszenie 00

    To za mało powinnobyć 20 stu zastępców..Dwóch będzie pracować a reszta grać w golfa.

    Odpowiedz
  • krzychu(2010-03-27 16:01) Zgłoś naruszenie 00

    obserwatorka wracaj do swojeg stisk a zjakami, zeby ci jakis złodziej ich nie ukradł. prace społeczne za kradziez 7 tysiecy jajek, policz sobie jaka skozde ten koleś wyrządził, dziąła w sposób umysłny i z premedytacja, a ty mówisz o pracach społecznych? to cale pospólstwo zaraz rzuciłoby się na sądy, że złodziei puszczaja wolno, a uczciwi ludzie musza harowac, żeby się utrzymać, a on i jeszcze kradnie i wolny chodzi. poza ty łyżwiński nie jes mordercą, ale zgodnie z wyrokiem sądu I instancji jest bandytą, a dokładniej gwałcicielem o ile sie nie mylę, więc nie bądx taka wyroumiała. zobaczymy co z nim zrobi sąd II instancji, ale sąd I instancji tak orzekł.

    Odpowiedz
  • wyborca(2010-03-27 18:41) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego tylko 6. Powinno być co najmniej 26. Polska to piękny kraj, biurokracja jak kwitła, to kwitnie nadal i jak widac będzie kwitła. Jeszcze trzeba pokupować samochody służbowe, zatrudnić kierowców, sekretarki, może też ochroniarzy i po jednej kadencji tym wszystkich dać tzw. stan spoczynku (taką prokuratorską emeryturę). Bo przeciez nie mogą potem pracować na niższych i "robotniczych" stanowiskach w prokuraturze. To chyba jest prowie socjalizm, ale dla nielicznych i wybranych

    Odpowiedz