Umów powinno się dotrzymywać. A co z odwołaniem wesela?

19.03.2020, 11:53; Aktualizacja: 19.03.2020, 12:00
Zatem jeśli sytuacja epidemiologiczna w kraju będzie dalej postępować w przypadku umów zawartych z firmą weselną, wynajmem sali weselnej czy zespołem powinniśmy w pierwszej kolejności skontaktować się z przedsiębiorcą i renegocjować warunki umowy w zakresie zmiany terminu planowanej imprezy lub ewentualnego odstąpienia od umowy i zwrotu uiszczonych zaliczek w całości.

Zatem jeśli sytuacja epidemiologiczna w kraju będzie dalej postępować w przypadku umów zawartych z firmą weselną, wynajmem sali weselnej czy zespołem powinniśmy w pierwszej kolejności skontaktować się z przedsiębiorcą i renegocjować warunki umowy w zakresie zmiany terminu planowanej imprezy lub ewentualnego odstąpienia od umowy i zwrotu uiszczonych zaliczek w całości.źródło: ShutterStock

Odwołanie wszystkich imprez masowych w Polsce to pokłosie zalecenie Światowej Organizacji Zdrowia. Decyzja ta ma na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa, ale mocno pokrzyżuje niektóre plany. Pytanie, czy także młodym parom, które planowały najważniejszy dzień swojego życia. Czy muszą odwoływać wesela?

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: Źródło zewnętrzne
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane