Sejm przyjął nowelę ustaw sądowych. "Za" głosowali tylko członkowie klubu PiS

20.12.2019, 17:59; Aktualizacja: 20.12.2019, 18:13
Sejm uchwalił w piątek po południu nowelizację ustaw sądowych

Sejm uchwalił w piątek po południu nowelizację ustaw sądowychźródło: PAP
autor zdjęcia: Wojciech Olkunik

Za uchwaloną w piątek nowelizacją ustaw sądowych głosowali posłowie klubu PiS. Klub Konfederacja wstrzymał się od głosu. Posłowie pozostałych klubów - KO, Lewica, Kukiz'15-PSL oraz poseł niezrzeszony Ryszard Galla głosowali przeciwko tym zmianom.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (27)

  • świat czerwonych imbecyli(2019-12-22 16:22) Zgłoś naruszenie 31

    Myślą pewnie, że jak sobie nabiją ziel/czerw. łapki) to już wygrali, a później rozgoryczenie i smak porażki. Ile razy można siebie oszukiwać Żal mi Was za te drobne oszustwa. Zakłamanie to Wasz specjalność.

    Odpowiedz
  • Polska , to dla Was nienormalność(2019-12-21 22:55) Zgłoś naruszenie 54

    Biedna ta Polska ale zwycięży choć Kret kreta kretem POgania, kiedyś mówiło się o takich CCCP - cep cepa cepem pogania.

    Odpowiedz
  • kkkkkk(2019-12-21 18:06) Zgłoś naruszenie 27

    wzszystko rozumiem jest zle tylko dlaczego sady administracyjne nie sa brane po uwage czy tam nie sadza sedziowie to jest dyskryminacja to tam najwiecej przedsiebiorcow spotyka sie z lamaniem prawa ale widocznie rzadzacym to na reke

    Odpowiedz
  • wyborca(2019-12-21 17:22) Zgłoś naruszenie 63

    Czy pisowcy myślą ,że wszyscy są ciemnotami, powinni rozwiązać KRS i odnowa wybrać zgodnie z KONSTYTUCJĄ a wybrani sędziowie przez tą KRS jeszcze raz podani weryfikacji przez KRS wybraną prawidłowo. Niech ci niedouczeni prawnicy pisowcy niech nie opowiadają bzdur

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wyborca(2019-12-21 08:36) Zgłoś naruszenie 116

    Jak się dziadek cieszy Młodzi współczuje wam.... Takie osoby jak Ziobro ,Jaki, Kaleta, Kathan, Wójcik, As, i inni zgotują Wam???????

    Odpowiedz
  • Ola(2019-12-21 01:00) Zgłoś naruszenie 114

    Szanowni. Jeżeli myślicie ze jak „targowicy, sędziom z po, szkodnikom” zaknebluja usta , to wasze życie nagle się zmieni na lepsze, możecie być w bledzie. Obawiam sie ze dalej pozostaniecie nieudacznikami życiowymi I nawet najwyższy płot na granicy z unia tu nie pomoże. Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • po głosowaniu widać,kto czerpał korzyści z sądu(2019-12-20 23:16) Zgłoś naruszenie 1021

    kto wypuścił szefów wołomina i pruszkowa.OJ tam..oj tam !!!! chwalebna współpracująca opozycja---dla kogo ???szarżują bo nie było lustracji i dekomunizacji.dziś budują sobie pomniki ci co obalili rząd Olszewskiego.Ludzie jesteście polakami,to obudżcie się,bo zawsze Polak mądry po szkodzie.

    Odpowiedz
  • Czerwono-liberalne kłamstwa(2019-12-20 22:38) Zgłoś naruszenie 2229

    "Za" głosowali tylko członkowie klubu PiS - oraz 80% społeczeństwa (zapomnieli dopisać w tytule)

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Dobrze zarabiający Nauczyciel.(2019-12-20 21:42) Zgłoś naruszenie 712

    Jak podasz palec to zabiorą ci rękę .Sędziowie połaszczyli się na 5000 zł.dodatku w związku z pełnieniem funkcji komisarza wyborczego i to był ich The end jak chodzi o jedność .

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-12-20 20:25) Zgłoś naruszenie 247

    Hahaha Gowin ,to zwykła sprzedajna ********

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • j.(2019-12-20 20:25) Zgłoś naruszenie 2512

    Ciekawe, czy po takim głosowaniu "ZA" sumienie pozwala zasnąć?... Jak to się robi?... Czy człowiek, który ma wrażliwe sumienie nie ma czego szukać w polityce, bo nie będzie ślepo wypełniał partyjnych rozkazów, tylko kierował się sumieniem? Byłby to np. ciekawy temat na adwentowe rekolekcje, gdyby Kościół nie abdykował z roli autorytetu moralnego i zajmował się np. takimi, perfidnymi przypadkami łamania ewangelicznego: "Przykazanie nowe daję wam..."

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • emeryt(2019-12-20 20:04) Zgłoś naruszenie 4317

    PIS to nie naród , to nie Polska tylko " barbarzyńcy konstytucyjni" , aparatczyki i kacyki partyjni. Jak w bolszewizmie czystej krwi!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • antypolskie knowania(2019-12-20 19:44) Zgłoś naruszenie 164

    Ale strata ! A intryga kosztowała tyle zachodu ! Ciekawe, że ilekroć w historii, a i obecnie, pojawiał się konflikt wewnętrzny, tylekroć pojawiali się mądrzejsi przywódcy innych państw, którzy z czasem zamieniali się w napastników lub zaborców.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pisbolszewia(2019-12-20 19:42) Zgłoś naruszenie 5016

    Ustawa skonczy sie jak ta o IPN. pis nigdy nie mial godnosci.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • wyborca(2019-12-20 19:18) Zgłoś naruszenie 146

    Zobaczcie jak kaczynski się cieszył

    Odpowiedz
  • zyta(2019-12-20 18:37) Zgłoś naruszenie 1031

    PO-PSL-Lewica to komuna w pełnej krasie która nie chce słyszeć poszkodowanych przez kastę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz