Jawne diety członków KRS. Za co sędziowie dostają pieniądze?

autor: Małgorzata Kryszkiewicz26.11.2019, 07:20; Aktualizacja: 26.11.2019, 10:41
Krajowa Rada Sądownictwa nie może ukrywać przed opinią publiczną, ile płaci swoim członkom. Taki wniosek płynie z orzeczenia Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Krajowa Rada Sądownictwa nie może ukrywać przed opinią publiczną, ile płaci swoim członkom. Taki wniosek płynie z orzeczenia Naczelnego Sądu Administracyjnego.źródło: ShutterStock

Krajowa Rada Sądownictwa nie może ukrywać przed opinią publiczną, ile płaci swoim członkom. Taki wniosek płynie z orzeczenia Naczelnego Sądu Administracyjnego.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • wstyd(2019-11-26 09:41) Zgłoś naruszenie 192

    proszę ile zarabiają, a nam na dole dają ochłapy. Własnie już mam 52 procent emerytury a mamy mieć ok. 30 procent. Ludzie jacy my jesteśmy durni, zamiast wyjść na ulicę. Pomniejszają nam patrząc kiedy zaczniemy umierać z głodu

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Etna(2019-11-26 10:35) Zgłoś naruszenie 122

    To są jakieś kpiny z społeczeństwa. My w naszej kochanej ojczyźnie żyjemy w jakim Matrixsie!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mili(2019-11-26 12:08) Zgłoś naruszenie 102

    To właśnie na tym polegała reforma sądownictwa PIS . Swoich nominatów trzeba dobrze wynagrodzić , żeby trzymali twarz na supeł i nic nie robili . Za nich zrobi to Zbysio .

    Odpowiedz
  • Mark Twain(2019-11-26 15:21) Zgłoś naruszenie 100

    Jest o co "walczyć"! Byt kształtuje świadomość! Karol Marks wiecznie żywy!

    Odpowiedz
  • prawo i sprawiedliwość (2019-11-26 17:30) Zgłoś naruszenie 91

    "Teraz to kur** MY "... Chyba jasne … ?

    Odpowiedz
  • *******(2019-11-26 16:10) Zgłoś naruszenie 80

    A Ja sie na każdym prawie i nikt mi tyle nie płaci. TO zwykłe skur......o w biały dzień. TOTALNA obnizka. Za posiedzenie 99,99zt i ani funta kłaka wiecej "pracocholicy kasowi".

    Odpowiedz
  • bolko(2019-11-26 16:15) Zgłoś naruszenie 70

    Ten sędzia nie powinien być sędzia bo sie specjalnie myli w zeznaniach podatkowych. Robola to by Urząd Skarbowy zaorał w progu. Ale śedzia nie znający prawa podatkowego to wybitny prawnik. Jedzie mi tu czołg. Wypierniczyć, dowalic karę i publicznie podać w programie JEDZIEMY> Trzeba mieć honor a nie duże kieszenie i nietykalnośc .

    Odpowiedz
  • Amen(2019-11-27 08:32) Zgłoś naruszenie 00

    Czemuś ludku biedny - boś głupi. A czemu głupi - boś biedny. Módl się i pracuj a garb ci sam wyrośnie ciemny narodzie. Głosuj tak dalej na swoich wybrańców a oni cię będą dalej doić aż pójdziesz do nieba - tam będziesz ciemny ludku miał lepiej. A twoi wybrańcy dalej na tym ziemskim padole będą klepać tą swoją "biedę" i doić innych. Amen

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz