Warchoł: Z postanowieniem TSUE się nie zgadzamy, ale je wcielamy

23.11.2018, 17:58; Aktualizacja: 23.11.2018, 18:09
Senat w piątek po południu omawia uchwaloną przez Sejm w środę nowelizację ustawy o SN, która dotyczy powrotu do pełnienia urzędu sędziów Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, którzy przeszli w stan spoczynku po osiągnięciu 65. roku życia.

Senat w piątek po południu omawia uchwaloną przez Sejm w środę nowelizację ustawy o SN, która dotyczy powrotu do pełnienia urzędu sędziów Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, którzy przeszli w stan spoczynku po osiągnięciu 65. roku życia.źródło: ShutterStock

Z postanowieniem Trybunału Sprawiedliwości UE ws. środków tymczasowych nie zgadzamy się, ale je wcielamy; to kwestia poszanowania prawa - powiedział w piątek podczas senackiej dyskusji nad nowelizacją ustawy o SN wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (28)

  • Kpiarz (2018-11-23 18:52) Zgłoś naruszenie 264

    Tak w sumie, to nie musicie się zgadzać.......... 😁

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • LOTNIK(2018-11-24 06:54) Zgłoś naruszenie 198

    warchoł i pozostałe miernoty pis mord akto jest 1 prezes sn -za kare powinni 100 razy napisac PANI MAŁGORZATA GERSDORF

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • bbb(2018-11-24 07:49) Zgłoś naruszenie 175

    Za karę powinni nosić koszulkę z napisem KONSTYTUCJA. Na stulecie odpowiednio długi czas!!! ;)

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • sprzedali nas komuchom(2018-11-24 12:10) Zgłoś naruszenie 811

    Wcielamy bo nie jesteśmy suwerennym krajem. Jesteśmy już tylko republiką w Związku Komunistycznych Republik Europejskich

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pol(2018-11-24 14:59) Zgłoś naruszenie 142

    I taka miernota to prawnik wstyd ////

    Odpowiedz
  • KORYTO PLUS(2018-11-24 15:13) Zgłoś naruszenie 101

    jaki cyganski krol z Opola. Stary jakiego to stary ubek obecnie zarzadza wodociangami w Opolu.

    Odpowiedz
  • realista(2018-11-24 17:04) Zgłoś naruszenie 141

    Nie chcem ale muszem........oto kredo prawnika polskiego. Oto podwójna moralność . Albo się godzę i zmieniam , albo trwam przy swoim !!!! -nie ma innej drogi ,. Takie stwierdzenia to nienormalość i pluderia polityczna . WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Mały(2018-11-24 20:45) Zgłoś naruszenie 152

    Ten Pan się ośmiesza . To kwestia poszanowania prawa , to znaczy że swoje niby reformy chcieli wprowadzać niezgodnie z prawem.

    Odpowiedz
  • LW(2018-11-25 11:47) Zgłoś naruszenie 50

    JESTEM ZA ,,,,A NAWET PRZECIW

    Odpowiedz
  • Nara(2018-11-25 15:10) Zgłoś naruszenie 50

    Kto jest za żeby sędziowie z bodaj rzeszowskiego sądu do kartki z imieniem i nazwiskiem dołączali napis PUMPERNIKIEL zamiast ogranego KONSTYTUCJA. Trochę już męczą kajtka z tą konstytucją. A propos koledzy z pzpr im nie przeszkadzają.

    Odpowiedz
  • Ryszard(2018-11-25 16:23) Zgłoś naruszenie 61

    Czy to nie jest warcholizacja prawa?

    Odpowiedz
  • Bert(2018-11-25 19:24) Zgłoś naruszenie 64

    dzieci i wnukowie kryminalistów i zdrajców z ub, sb, informacji wojskowej, zomo obsadzili po uważaniu sądy, banki, uczelnie i media - i teraz pokazują co im w duszy gra : KONSTYTUCJA. Tak samo dbają o Konstytucję RP jak Związek Patriotów Polskich Wasilewskiej o polski patriotyzm. W sądach nieunikniona jest opcja "0". Wszyscy co zostali powołani przed 89r. , wszyscy co się sprzeniewierzyli niezawisłości sędziowskiej politycznymi demonstracjami na rzecz totalitarnej opozycji - muszą opuścić stan sędziowski.

    Odpowiedz
  • dobrze im....(2018-11-26 00:30) Zgłoś naruszenie 50

    Warchoł,Kanthak,Ziobro,Wójcik,Mularczyk,Pawłowicz ,Piotrowicz ,Mucha Dera i inni to prawnicy z Koziej Wólki......Nie zgadzają się z Zabezpieczeniem TSUE ale go wykonają........???? Zabrakło wiedzy,wyobraźni a ze strachu przed karami finansowymi narobili w gacie....!

    Odpowiedz
  • ze to jeszcze ziemia nosi(2018-11-26 08:47) Zgłoś naruszenie 30

    nazwisko mowi za siebie a mafia pisowska powinna szczeznac z powierzchni ziemi

    Odpowiedz
  • wjw(2018-11-26 14:22) Zgłoś naruszenie 10

    Jak powiedział pewien kapral: "Macie rację ale nie zgadzam się z Wami."

    Odpowiedz
  • Pan Zbyszek(2018-11-26 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    Warchoł, KantHak - tam dobierają wg nazwisk i kompetencji...

    Odpowiedz
  • kasta górą(2018-11-26 22:41) Zgłoś naruszenie 00

    Jakie mamy sady i sędziów było widać na parodii procesu Kaczyński - Wałęsa. Jedyna niezlustrowana poważna instytucja dalej podnosi głowę. Czy ktoś wreszcie tę głowę utrąci?

    Odpowiedz
  • kof(2018-11-27 01:05) Zgłoś naruszenie 00

    Dobra zmiana mięknie. Wybory idą :)

    Odpowiedz