Gersdorf wzywa sędziów 65+ do stawienia się w sądzie i podjęcia służby sędziowskiej

autor: Agnieszka Brzostek22.10.2018, 12:39; Aktualizacja: 22.10.2018, 13:38
Do pracy powróciło już troje sędziów SN, którzy w świetle nowych przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym zostali przeniesieni w stan spoczynku.

Do pracy powróciło już troje sędziów SN, którzy w świetle nowych przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym zostali przeniesieni w stan spoczynku.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Małgorzata Gersdorf wezwała 23 sędziów SN objętych zakresem zastosowania środków tymczasowych orzeczonych przez TSUE do stawienia się w SN w celu podjęcia SN służby sędziowskiej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (30)

  • Isabel Connibere(2018-10-25 11:27) Zgłoś naruszenie 00

    Zacznij pracować w domu z Google! To zdecydowanie najlepsza robota, jaką miałem. W zeszłym miesiącu otrzymałem moją pierwsząą wypłatęę 29852 $ za pracę przez 3 godziny dziennie i możesz łatwo zarobić 243 $ za godzinę ... Możesz to sprawdzić tutaj ... .......... ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.CashPay40.Com

    Odpowiedz
  • czytelnik(2018-10-25 10:10) Zgłoś naruszenie 10

    czy też ich wezwała, aby oddali wysoką kasę odpraw emerytalnych, ciekawe

    Odpowiedz
  • tdk(2018-10-25 08:34) Zgłoś naruszenie 10

    Władza demoralizuje!- a tu mamy oczywistą oczywistość, sędziowie chcą być poza prawem na które się powołują i stosują, poza Konstytucją poza wszelką kontrolą przez tych którzy ich utrzymują poza kontrolą Suwerena, tak się nie da i na za dużo pozwolono, brak lustracji niestety wychodzi bokiem i mamy wręcz pyskówki a nie dyscyplinę służbową

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2018-10-23 22:03) Zgłoś naruszenie 10

    Były czasy , kiedy towarzyszy , pardon , kameraden , do koryta , nie trzeba było dwa razy wzywać ...

    Odpowiedz
  • mecenas(2018-10-23 20:35) Zgłoś naruszenie 40

    Gersdorf: staredupki hop do kupki

    Odpowiedz
  • komuna dalej tu rządzi(2018-10-23 11:27) Zgłoś naruszenie 60

    Mnie interesuje dlaczego sędziowie nie idą na normalne ZUS-owskie emerytury, tylko na jekieś stany spoczytnku. To jest zwykła dyskryminacja tych, którzy muszą pracować na ZUS.

    Odpowiedz
  • aliex(2018-10-23 09:05) Zgłoś naruszenie 81

    gersdorf ty weź świeczkę i łaź ulicami w koszulce konstytucja - taka maskarada pasuje do twojego stanu umysłu...a może też niemcy parę ewrów ci rzucą za obsmarowaywanie Polski...

    Odpowiedz
  • Studentka(2018-10-23 07:08) Zgłoś naruszenie 82

    To zadziwiające jak ta babcia i jej koledzy, pomimo sędziwego wieku, mają takie potężne parcie na koryto z kasiorą.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Bert(2018-10-22 19:30) Zgłoś naruszenie 153

    nie ma serca ta baba dla spracowanych komunistycznych złogów

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Alf(2018-10-22 19:28) Zgłoś naruszenie 243

    Nie jestem prawnikiem proszę więc o wyjaśnienie: na jakiej podstawie prawnej sędziowie przeniesieni w stan spoczynku mają wrócić do orzekania? Czy na mocy środka tymczasowego? Jeśli tak, czy środek tymczasowy nie stoi w sprzeczności z treścią Konstytucji jako najwyższego prawa RP w części prerogatywy Prezydenta do powoływania sędziów?

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Irena emerytka(2018-10-22 19:12) Zgłoś naruszenie 122

    To skandal żeby nasz rząd pozwalał na takie zachowanie emerytowanych sędziów. Jak chce pracować niech idzie do kopalni , tam go przyjmą za 2000 zł.

    Odpowiedz
  • suweren(2018-10-22 19:07) Zgłoś naruszenie 75

    Z tej mąki chleba nowej , silnej Polski nie będzie . Będzie to przewlekłe, chroniczne, obłożne POPiSywanie się . Żyjemy w jednym , wielkim "studioPolska" inaczej zwany "corrida z POmagdalenkowymi lewackimi osłami"

    Odpowiedz
  • E M E R Y T(2018-10-22 17:46) Zgłoś naruszenie 123

    TO W POLSCE JUZ RZADZI P.GERSDORF ? nie mamy prezydenta ? PANIE PREMIERZE JAKIM PRAWEM TA KOBIETA siedzi W GABINECIE PIERWSZEGO PREZESA S Ą D U .? CZY KTOŚ JEJ PŁACI PENSJĘ ? A TERAZ JAKIM PRAWEM ZWOŁUJE NA TERAN SADU EMERYTOW SEDZIOW .CZY NA TA KOBIETE TYCH PARU SEDZIOW NIE MAM PARAGRAFU ?....CO TU WOGOLE JEST GRAN E .....

    Odpowiedz
  • STANB(2018-10-22 17:38) Zgłoś naruszenie 152

    CiekAWE CZY PANI PREZES I JEJ KOLESIE CHCIEILBY BY TAK WROCIC DO PRACY GDYBY PRACOWAŁI NA TASMIE .......

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • E M E R Y T(2018-10-22 17:35) Zgłoś naruszenie 63

    TO W POLSCE JUZ RZADZI P.GERSDORF ? nie mamy prezydenta ? PANIE PREMIERZE JAKIM PRAWEM TA KOBIETA siedzi W GABINECIE PIERWSZEGO PREZESA S Ą D U .? CZY KTOŚ JEJ PŁACI PENSJĘ ? A TERAZ JAKIM PRAWEM ZWOŁUJE NA TERAN SADU EMERYTOW SEDZIOW .CZY NA TA KOBIETE TYCH PARU STARYCH SEDZIOW NIE MAM PARAGRAFU ?....CO TU WOGOLE JEST GRAN E .....

    Odpowiedz
  • emerytka za1600 zl(2018-10-22 14:14) Zgłoś naruszenie 2410

    Kobieto, jestes niegodna tej funkcji,rzadza Toba niskie pobudki tj.trwania przy korycie i nadal czerpania korzysci, mimo ze juz ludzie Cie nie chca, chce tylkoUE ale ona nie jest polska?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY921 ZL(2018-10-22 13:55) Zgłoś naruszenie 157

    PANI GERZDORF GDZIE PANI BYLA JAK NARUD MNIAL PRACOWAC DO67 LAT GDZIE BYLTK SN KRS TSUE RPO KOMISJA WENECKA I JAK NARUD BYL OKRADANY RAZ Z OFE-130 MILJIARDOW-MAFJA WATOSKA-260 MILJIARDOW GDZIE WTEDY BYLI LUDZIE SN.NARUD PRACOWAL ZA 2,80 SN NIE BYLO MASKI MNIELI NA OCZACH.2001 ROK OKRADANO MATKI Z DZIECMNI ZE SWIADCZEN SOCJALNYCH I ZWIOZKOWYCH.LUDZI ZWOLNIONYCH Z WINY ZAKLADU OBNIZYLI SWIADCZENIA ZE160% DO80% TO BYLO BARBARZYNSTWO NA NARODZIE.TO BYLY TE PARTJE SLD SDPL UP PO PSL.650 TYSIECY PODPISOW WYRZUCILI NA SMIECI TAK TRAKTOWANO NARUD.WALCZYLISMY W SODACH PRACA WARUNKACH SZKODLIWYCH4 LATA W ZAWODACH MALARZ-PIASKARZ W ZBIORNIKACH CYSTERNACH PO PALIWACH SMARACH PO SUBSTANCJACH ZROCYCH I CO SEDZINA A CO TO ZA ZAWOD.HANBA DLA WSZYSTKICH SEDZIOW CO TAK TRAKTUJO LUDZI PRACY.PO50 LATACH PRACY DOSTAJEMY921 ZL.DAC TO PIERWSZEJ PREZES I NIE RZODZI PRZEZ MIESIOC JEJ BYLO MALO32 TYSIOCE.TYM ROZNI SIE NARUD OD KASTY ZE NARUD JEST KOPANY OD URODZENIA DO SMIERCI.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz