Rząd reformuje dokumenty: Do zmiany dowody osobiste i paszporty

autor: Tomasz Żółciak12.07.2018, 07:26; Aktualizacja: 12.07.2018, 08:26
Na odświeżenie czekają też paszporty. Mają być wyposażone w lepsze zabezpieczenia przed sfałszowaniem

Na odświeżenie czekają też paszporty. Mają być wyposażone w lepsze zabezpieczenia przed sfałszowaniemźródło: ShutterStock

Nowe dowody osobiste, paszporty, ustalenie, kto będzie je produkował – rząd przyspiesza z legislacją reformującą najważniejsze w kraju dokumenty publiczne.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (19)

  • prawnik(2018-07-12 10:18) Zgłoś naruszenie 303

    Znoowu!! Ile razy w życiu można! Ciągle reformują dokumenty. Po co!? To nie niesie żadnej wartości dodanej. Chyba że dla drukarni...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gosc(2018-07-12 11:03) Zgłoś naruszenie 222

    To jest śmiech nikt nikomu nie narzuca, w Unii ludzie mają jeszcze stare dowody osobiste papierowe tak jak i prawo jazdy i nikt nie narzuca, wymieniają tylko wtedy jak są zniszczone DRuGIE polskie paszporty będą wyglądać jak książeczka dla dzieci tylko posmiewisko ten kraj robi z obywateli. Niepodległość żeby jej szybko nie stracili

    Odpowiedz
  • czarny(2018-07-12 11:04) Zgłoś naruszenie 241

    To może od razu chipa w d.pę. Po co się ograniczać? Jak inwigilacja to permanentna.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ula(2018-07-12 11:05) Zgłoś naruszenie 260

    Ludzie. Ja dopiero wymieniłam dowód. Moja twarz na zdjęciu została tak spłaszczona ( do nowych wymogów ), że sama siebie nie poznałam a co dopiero ktoś weryfikujący czy ja to ja. Pozdrawiam.

    Odpowiedz
  • Obserwator (2018-07-12 12:12) Zgłoś naruszenie 220

    Jeszcze chwila a będą zakładać bransoletki, chipy. Opętańcza żądza kontrolowania i śledzenia wszystkiego i wszystkich. Bezpieczeństwo tych nowych "dokumentów" okaże się znowu dziurawe jak cepik i inne wynalazki.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wjw(2018-07-12 14:50) Zgłoś naruszenie 150

    Czyli paranoi ciąg dalszy...

    Odpowiedz
  • Majkel(2018-07-12 16:05) Zgłoś naruszenie 59

    To barco dobry pomysł. Uawrzam żę każdy powinien miec chipe w dokumencie. Utciwy obywatel nie ma sie czego obawiac, Kszyczom ci co majo coś na sumjeniu. Ja i fszyscy koledzy z naszego użendu popieramy tom inicjatywe

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • dexter(2018-07-12 16:09) Zgłoś naruszenie 321

    #dojnazmiana tyle robi, zeby sobie wyplacic premie i podpisac dobre umowy z firmami ze swojego grona.

    Odpowiedz
  • Obiektyw(2018-07-12 17:03) Zgłoś naruszenie 40

    A legitymacja osób niepełnosprawnych? Znów o nich zapomnieli!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • odp(2018-07-12 17:36) Zgłoś naruszenie 70

    Paszport nowa oprawa pewnie Smoleńsk i gra a dowód to samo .

    Odpowiedz
  • Dojna zmiana. Szydło, G.. ano wyszło(2018-07-14 23:03) Zgłoś naruszenie 20

    Wojna zmian, opisy znów wydziwiają. Szydło, G..owno z dobrej zmiany wyszło. A duda, temu nigdy nic się nie uda!

    Odpowiedz
  • cd1(2018-07-15 18:47) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego Dowody osobiste i Paszporty drukowane są przez obce państwa i to be kontroli. dlaczego w dowodach i paszportach niema narodowości.

    Odpowiedz