Nie ma taryfy ulgowej dla sędziego Iwulskiego

autor: Grzegorz Osiecki, Małgorzta Kryszkiewicz11.07.2018, 07:49; Aktualizacja: 11.07.2018, 09:54
W bazach danych IPN znajdują się informacje, że osoba lub osoby o tym samym imieniu i nazwisku orzekały także w innych sprawach politycznych, w których zapadały wyroki skazujące. Sędzia nie wie, jak to tłumaczyć.

W bazach danych IPN znajdują się informacje, że osoba lub osoby o tym samym imieniu i nazwisku orzekały także w innych sprawach politycznych, w których zapadały wyroki skazujące. Sędzia nie wie, jak to tłumaczyć.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Jacek Marczewski Agencja Gazeta

KRS śpieszy się z opiniowaniem oświadczeń o chęci dalszego orzekania złożonych przez sędziów.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (22)

  • wredna miernota(2018-07-11 12:23) Zgłoś naruszenie 3415

    Ile lat ma Sędzia Johann, który będzie oceniał, czy Sędziowie mogą pracować po 65 roku życia? Przypomnijcie... 79 lat?

    Odpowiedz
  • ewa(2018-07-11 12:14) Zgłoś naruszenie 3224

    toż to same babcie i dziadki orzekają dlatego sądy są tak powolne w orzekaniu. Dopuścić 40 latków mają też dobrą wiedzę

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Ziemowit(2018-07-11 10:53) Zgłoś naruszenie 2623

    Stosujemy sprawdzone zwyczaje Bizancjum (jak niedawno jeszcze w Turcji): nowy władca zabija poprzedniego. Jeżeli rycie w mętnej wodzie akt IPN ujawni, że mogłeś budować 40 lat temu OJCZYZNĘ po drugiej stronie barykady to giń teraz z życia publicznego. Ja np budowałem system informatyczny PESEL używany i rozwijany do dziś, za co w ramach barbarzyńskiej odpowiedzialności zbiorowej zabrano mi należną mundurową emeryturę.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • jul(2018-07-11 11:49) Zgłoś naruszenie 2423

    KRS - Prezydent - darujcie sobie górnolotne myślenie - na kolana przed kotem Jara - on decyduje

    Odpowiedz
  • Bert(2018-07-11 10:05) Zgłoś naruszenie 2123

    chcielibyście być sądzeni przez tą buźkę...

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • j.(2018-07-11 18:58) Zgłoś naruszenie 206

    Jeśli 65- letni sędzia SN jest "za stary", żeby orzekać, to chyba tym bardziej np. 70-letni polityk jest za stary, żeby nami rządzić. Może by tak w stosunku do polityków zastosować przymusową emeryturę, no, niech będzie, od 70 lat?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ursor(2018-07-11 13:24) Zgłoś naruszenie 1713

    Na przestępców konstytucyjnych w todze i łańcuchem z orłem na szyi w KRS i TK przyjdzie czas gdy naród dojrzeje do zgodnego z Konstytucją przejęcia władzy i zastosowanie Go bezpośrednio .!

    Odpowiedz
  • Romek(2018-07-11 09:41) Zgłoś naruszenie 1612

    Patrzcie a my to mamy KRS?No no ...

    Odpowiedz
  • Bert(2018-07-11 19:49) Zgłoś naruszenie 118

    nasz wspaniały obrońca niezawisłości SN to oficer WSW i członek PZPR

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Adam Kot(2018-07-11 18:47) Zgłoś naruszenie 1010

    Niektórym się upiekło, bo urodzili się później niż sedzia Iwiński. On musiał obronić szkołę oficerów rezerwy i jako prawnik trafił do wsw. Gdyby nie chciał odbyć służby wojskowej to by siedział. Chyba żeby nazwałby sie jak jeden z opozycji lub był narkomanem lub alkoholikiem.

    Odpowiedz
  • traw(2018-07-11 20:33) Zgłoś naruszenie 98

    Stan zdrowia jest istotny ale na olimpiadę. Ważny jest tylko stan umysłu A lepszych niż obecnie nie znajdą chyba że chodzi znaleźć głupich ....

    Odpowiedz
  • Mec. (2018-07-11 23:39) Zgłoś naruszenie 11

    Kurcze. Może się zgłoszę zatem ?

    Odpowiedz