Przetargi: System zamówień publicznych przejdzie radykalne zmiany

autor: Sławomir Wikariak07.06.2018, 07:20; Aktualizacja: 07.06.2018, 08:22
Polityka zakupowa państwa ma zatem wyznaczać najważniejsze zasady prowadzenia zakupów w sektorze publicznym i stać się elementem polityki rozwojowej kraju” – można przeczytać w komunikacie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Polityka zakupowa państwa ma zatem wyznaczać najważniejsze zasady prowadzenia zakupów w sektorze publicznym i stać się elementem polityki rozwojowej kraju” – można przeczytać w komunikacie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.źródło: ShutterStock

Koniec z przerzucaniem całego ryzyka na przedsiębiorców – to jedno z założeń reformy przygotowanej przez resort przedsiębiorczości. Jej cel to większa efektywność przy wydawaniu publicznych pieniędzy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • przerwa śniadaniowa(2018-06-07 08:40) Zgłoś naruszenie 30

    Ustawodawca powinien przede wszystkim postarać się aby przepisy były spójne i przemyślane. Ostatnia nowelizacja związana z nową dyrektywą klasyczną była wprowadzona w biegu i niechlujnie. Efektem jest kilka wykluczających się przepisów, zakazów i nakazów bez sankcji skutkujących bałaganem. Apeluje do ustawodawcy niech się proszę przyłoży do elektronizacji zamówień pub. a nie tworzy nowy system zamiast tego, który nie zaczął jeszcze działać.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane