Ziobro o reformie Kodeksu karnego: Celem zaostrzenie kar za najpoważniejsze zbrodnie

25.04.2018, 15:14; Aktualizacja: 25.04.2018, 15:56
Podkreślił, że resort chce zerwać z "filozofią naiwności", która mówi, że zdemoralizowanych i okrutnych przestępców da się zresocjalizować. "Jest grupa przestępców, wobec których państwo musi mieć twardą, surową rękę" - zauważył Ziobro.

Podkreślił, że resort chce zerwać z "filozofią naiwności", która mówi, że zdemoralizowanych i okrutnych przestępców da się zresocjalizować. "Jest grupa przestępców, wobec których państwo musi mieć twardą, surową rękę" - zauważył Ziobro.źródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Walka z drobnymi przestępstwami, zaostrzenie kar za najpoważniejsze zbrodnie oraz walka z aferzystami gospodarczymi - to główne filary reformy Kodeksu karnego, które przedstawił w środę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro oraz wiceszef MS Marcin Warchoł.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • trump d.(2018-04-26 07:16) Zgłoś naruszenie 20

  do Piotr: Bat na opozycję polityczną, to zwiększanie kar za przestępstwa polityczne, jak protesty, itp. Tutaj zwiększają kary za przestępstwa pospolite, a chyba opozycja nie zajmuje się zgwałceniami, rozbojami czy podrabianiem faktur. Więc z walką z opozycją to nie wiele ma wspólnego.

  Odpowiedz
 • realista (2018-04-25 18:32) Zgłoś naruszenie 40

  Piotr a ty się czegoś obawiasz bo ja nie ?? I wiesz co? Powiem więcej -najwyższy czas zakończyć ten chocholi tanieć postkomuny Okrągłego Stołu!! Czasy państwa teoretycznego i kamieni kupy - muszą być rozliczone To obiecała polakom ekipa Dobrej Zmiany i to sukcesywnie realizuje . Jak widać nawet po tym twoim marnym wpisie oponentów nie brakuje, ale to było do przewidzenia

  Odpowiedz
 • Piotr(2018-04-25 16:47) Zgłoś naruszenie 45

  Komuna powraca prawo stworzone na potrzeby aby zastraszyć Obywateli , a zwłaszcza oponentów politycznych oraz aktywistów (ludzi walczących o godną zmianę)

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane