Gersdorf podjęła decyzję o zwołaniu posiedzenia KRS

13.04.2018, 15:57; Aktualizacja: 13.04.2018, 18:28
Małgorzata Gersdorf, I prezes SN

Małgorzata Gersdorf, I prezes SNźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf poinformowała w piątek, że podjęła decyzję o zwołaniu posiedzenia Krajowej Rady Sądownictwa na 27 kwietnia. Jak powiedziała, to posiedzenie będzie poświęcone tylko wybraniu nowego przewodniczącego Rady.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (19)

  • s(2018-04-13 19:45) Zgłoś naruszenie 2310

    Uśmiałem się. Gersdorf pojęła wreszcie, że nie może łamac prawa. Dotarło.

    Odpowiedz
  • wyborca(2018-04-13 16:23) Zgłoś naruszenie 2016

    Niech w końcu zabiorą się do roboty.By sądy wydawały sprawiedliwe wyroki.Bo jak na razie jest to wielka kpina?.

    Odpowiedz
  • Adam Mickiewicz(2018-04-13 16:23) Zgłoś naruszenie 2019

    I wygrała kasa (dodatek funkcyjny za pełnienie urzędu I Prezesa SN), ok, w sumie rozumiem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hi Hi Hi (2018-04-13 16:12) Zgłoś naruszenie 144

    super fotka

    Odpowiedz
  • gowin(2018-04-13 20:51) Zgłoś naruszenie 135

    Zwołała. Ale się nie cieszyła.

    Odpowiedz
  • emeryt(2018-04-13 19:42) Zgłoś naruszenie 111

    Jak ja szanowałem ,tak jestem rozczarowany!!! . A gdzie białe róże , po frontalnej zmianie osobowości.................

    Odpowiedz
  • Bert(2018-04-13 22:19) Zgłoś naruszenie 105

    A gdzie jest świeczka, chyba jej nie połknęła, jak pewien kot, co wolał siedzieć po ciemku.

    Odpowiedz
  • aLeksis(2018-04-13 23:30) Zgłoś naruszenie 104

    Akończyła się bezzrefleksyj ość i wrócił rozsądek??? Tak na marginesie rzecznik SN powinien jak najszybciej być zdymisjonowany!

    Odpowiedz
  • Kuchenne rewolucje.(2018-04-14 07:24) Zgłoś naruszenie 95

    Usunąć tego garkotłuka z Sądu.

    Odpowiedz
  • Tor(2018-04-14 01:45) Zgłoś naruszenie 57

    Umyła ręce jak Piłat. Tą decyzją tą kobieta traci honor i szacunek wielu Polaków. Jak to jest że w USA prowincjonalny sędzia może przeciwstawić się prezydentowi na u nas prezes Sądu Najwyższego trzęsie portkami i nie broni porządku konstytucyjnego.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Darek(2018-04-13 20:23) Zgłoś naruszenie 415

    PIS=SS

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tomasz_kubik@toya.net.pl(2018-04-13 18:47) Zgłoś naruszenie 418

    Możliwe, że presja P. i S. między innymi w formie niekonstytucyjnego projektu wobec Krajowej Rady Sądownictwa to próba zdyskredytowania pierwszej prezes Sądu Najwyższego. P. i S. okazuje obywatelskie nieposłuszeństwo. Niekonstytucyjny, czyli bezprawny projekt nie ma znaczenia w polskim prawie. Obowiązuje Konstytucja Rzeczypospolitej, według której trwa kadencja konstytucyjnej Krajowej Rady Sądownictwa. Jakikolwiek "przepis", który "legalizuje" niekonstytucyjną "KRS" narusza Konstytucję. Kompromisy nie są możliwe z brakiem rozumowania, który prezentuje P. i S., co może warunkuje fanatyzm jako rezultat takiego czy innego zindoktrynowania. Nie wiadomo, czy w P. i S. jest możliwa refleksja niezbędna do rezygnacji z naruszeń Konstytucji, ale to jest warunek funkcjonowania P. i S. na polskiej scenie politycznej.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • tomasz_kubik@toya.net.pl(2018-04-13 21:33) Zgłoś naruszenie 29

    Anonimie. Postuluj to sobie. Popracuj nad ortografią i interpunkcją. I podpisz się

    Odpowiedz