Będzie nadzwyczajne posiedzenie KRS. To reakcja na upublicznienie listy kandydatów do Rady

02.03.2018, 15:39; Aktualizacja: 02.03.2018, 15:45
Jak poinformował w piątek rzecznik prasowy KRS Waldemar Żurek, przewodnicząca Rady Małgorzata Gersdorf zwołała na sobotę nadzwyczajne posiedzenie plenarne KRS, po którym ma odbyć się konferencja prasowa.

Jak poinformował w piątek rzecznik prasowy KRS Waldemar Żurek, przewodnicząca Rady Małgorzata Gersdorf zwołała na sobotę nadzwyczajne posiedzenie plenarne KRS, po którym ma odbyć się konferencja prasowa.źródło: ShutterStock

W sobotę odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie plenarne Krajowej Rady Sądownictwa. Ma to związek z upublicznieniem listy kandydatów do KRS - powiedział PAP wiceprzewodniczący Rady sędzia Jan Kremer.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (18)

  • teo(2018-03-05 06:57) Zgłoś naruszenie 11

    Liczcie na sprawiedliwość Zbynia. Jemu kompletnie na Was nie zależy.Dajecie się nabrać.Smutne.

    Odpowiedz
  • aleksis(2018-03-04 07:57) Zgłoś naruszenie 124

    Pan Żurek zdaje się teraz trafi na pierwszą linię i wreszcie będzie musiał pracować tak ciężko, jak sędziowie liniowi. No cóż edukacja poprzez pracę właściwie w każdym wieku przydatna.

    Odpowiedz
  • mecenas(2018-03-03 21:11) Zgłoś naruszenie 93

    A kiedy skończą się ciągnące latami rozprawy w sądzie , odwołanie od odwołania. Czas najwyższy zmienić prawo.

    Odpowiedz
  • Nadzwyczajne posiedzenie(2018-03-03 18:18) Zgłoś naruszenie 158

    bo nadzwyczajna KASTA kończy niechlubnie swój byt POlityczny.

    Odpowiedz
  • do realisty(2018-03-03 17:56) Zgłoś naruszenie 208

    A może poprosisz o listę sędziów którzy awansowali dzięki spółdzielni KRS przez ostatnie 10 lat. Żebyś się nie zdziwił że sami swoi dostawali awanse, a nie najbardziej merytoryczni.

    Odpowiedz
  • realista(2018-03-03 17:44) Zgłoś naruszenie 1821

    To ma być transparentne i jawne. Jako obywatel tego państwa żądam listy osób które poparły kandydatury. Rodacy do wyborów już tylko 1,5 roku, i TAK DOWIEMY SIĘ O TYCH ZDRADZIECKICH MORDACH!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • pol(2018-03-03 13:00) Zgłoś naruszenie 1112

    Ja też chcę wiedzieć kto ich popiera dlaczego boją się ujawnić????

    Odpowiedz
  • emeryt(2018-03-03 09:43) Zgłoś naruszenie 1831

    Ciemna strona mocy kandyduje do KRS. Wstydu nie macie , zmienia się wiatry to na zbity pysk wylecicie. Mierni ale wierni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bert(2018-03-03 08:50) Zgłoś naruszenie 2217

    Niech nie zapomną zabrać ze sobą świeczek...

    Odpowiedz
  • DGP(2018-03-02 22:57) Zgłoś naruszenie 45

    I bardzo dobrze.

    Odpowiedz
  • Piotr(2018-03-02 17:28) Zgłoś naruszenie 4536

    Niech już Żurek i Gersdorf przestaną się pojawiać w przestrzeni publicznej. Mamy ich dosyć. Od roku na jaki portal internetowy się nie wejdzie to tylko krs i krs. Dosyć. Niech już opadną emocje i zacznie działać ta organizacja z nowymi sędziami nieobciążonymi polityką jak Żurek i spółka

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Igor(2018-03-02 17:26) Zgłoś naruszenie 3835

    Będzie nadzwyczajne posiedzenie KRS:-) chyba tylko po to aby kolejny raz oczerniać i straszyć przyszłych członków nowej KRS!!! Sędziowie są od przestrzegania prawa, a nie od bojkotowania jeżeli im się nie podoba. Ludzie to jest dopiero bezprawie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz