Przyłębska: Rzepliński przyznał sobie kompetencję nieznaną konstytuciji - decydowania, kto jest sędzią TK

11.12.2017, 16:21; Aktualizacja: 11.12.2017, 16:52
Prezydent Andrzej Duda i prezes TK Julia Przyłębska podczas uroczystego posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

Prezydent Andrzej Duda i prezes TK Julia Przyłębska podczas uroczystego posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Trybunału Konstytucyjnego.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

B. prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński przyznał sobie nieznaną konstytucji kompetencję decydowania, kto jest sędzią Trybunału - podkreślała prezes TK Julia Przyłębska podczas otwarcia Zgromadzenia Ogólnego TK.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • WolfHeart(2017-12-12 00:25) Zgłoś naruszenie 41

    Ot, i odezwała się wybitna jurystka...

    Odpowiedz
  • Valdemort(2017-12-11 22:37) Zgłoś naruszenie 41

    z ulgą przyjmę ostatni dzień urzędowania Dudy i jego wyznanie JAJAKOBYŁY - za przejaw normalności. Złamas konstytucyjny!

    Odpowiedz
  • tomasz_kubik@toya.net.pl(2017-12-11 21:39) Zgłoś naruszenie 72

    Retoryka Julii Przyłębskiej jest wątpliwej próby, skoro nie uwzględnia Konstytucji Rzeczypospolitej. Mówiąc o ewenemencie, komentuje siebie. Możliwe, że Andrzej Duda wycofa się z walki przeciwko Trybunałowi Konstytucyjnemu, ale na razie maniera zaprzeczania prawu nie wskazuje na to.

    Odpowiedz
  • Valdemort(2017-12-11 20:20) Zgłoś naruszenie 102

    czy Julia Wolfgangowa Przyłębska wyjaśniła już wątpliwości dot TW? może pomoże w tym TW Balbina?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • emeryt(2017-12-11 19:30) Zgłoś naruszenie 126

    Jak taka baba jest prezesem tk to trzeba z tego kraju się wyprowadzać . No cóż , mierna ale wierna.............

    Odpowiedz
  • Błąd w sztuce(2017-12-11 18:33) Zgłoś naruszenie 195

    Fascynująca farsa. NOWY rząd przysięgał na konstytucję i odwoływał się do Boga.

    Odpowiedz
  • wawawa(2017-12-11 18:08) Zgłoś naruszenie 148

    i po ptokach, jak coś takiego zacznie gadać

    Odpowiedz
  • Bratek(2017-12-11 17:51) Zgłoś naruszenie 2714

    Litości, nawet brak słów na komentowanie tej przekupki.Niestety ale jaki pan taki kram w obecnym systemie dojnej zmiany.

    Odpowiedz
  • aa(2017-12-11 17:26) Zgłoś naruszenie 2518

    Przybłecka ,jednak ludzie popierający pis mają coś pod deklem,ta choroba zwana brak mózgu następuje z chwila głosowania na te partie

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • :((2017-12-11 16:59) Zgłoś naruszenie 4528

    Odezwała się ta co pełniła stanowisko nieznane Konstytucji... P.O. Prezesa TK... Ciągle zastanawiam się co maja w głowie ludzie popierający, takie osobniki... no ja rozumiem, że coś nie działa jak należy i trzeba zmian, ale na lepsze, a nie jakichkolwiek, w tym niezgodnych z prawem...

    Odpowiedz
  • Zenon(2017-12-11 16:46) Zgłoś naruszenie 4230

    Co ten wyciruch który nie jest legalnie wybranym prezesem TK może na ten temat sie wypowiadać?

    Odpowiedz